maszyna

Podajniki ślimakowe – rodzaje

  • Posted on: 9 November 2019
  • By: addmean
przenośnik ślimakowy
Source: http://www.promus.katowice.pl/
Przenośnik ślimakowy to sprzęt używany do transportu ziarna, piasku i innego rodzaju dóbr sypkich. Poza tym potrafi przesiewać zboże i bezproblemowo napełniać nim przygotowane worki. Największą przydatność wykazuje przy sezonie zbiorów, gdy ziarno chowa się w stodołach i specjalnych przechowalniach.

Czy teraz warto kupić maszynę do pakowania próżniowego?

  • Posted on: 17 July 2019
  • By: addmean
owijarka
Author: James Brooks
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok można zaobserwować się wzrost wartości żywności. Chociaż jej produkcja jest mniej kosztowna niż przed laty, to potencjalny Polak nie spostrzega tego. Portfel mocno się kurczy w sytuacji, kiedy przeciętny klient musi czynić zakupy. Nie wyłącznie zwykli kontrahenci mają z tego powodu kłopoty. Okazuje się, że duże ceny nie są na rękę również producentom produktów spożywczych, firmom oferującym catering, placówkom handlu detalicznego czy restauracjom.

Zadbaj o doskonałą konfigurację produkcji

  • Posted on: 22 June 2019
  • By: addmean
kontrola jakości
W obecnych czasach wszelaka produkcja na masową skalę jest coraz szybsza i innowacyjna. Żadna licząca się instytucja nie winna pozostać w tyle jeżeli idzie o wykorzystywanie nowoczesnych technologii do wytwórstwa.


Innowacyjne technologie wykorzystuje się obecnie na przykład do kontrolowania jakości stworzonych produktów.

Jak zmienić opony do wózków widłowych - sprawdź na kursach obsługi tego typu maszyn

  • Posted on: 3 June 2019
  • By: addmean
wózek widłowy
Author: Michael Gil
Source: http://www.flickr.com
Praca na magazynie w wielkim hipermarkecie, to niezwykle często występująca oferta, praktycznie w każdym mieście. Praca ta może być ciekawa o ile nie przeszkadza na praca z różnego rodzaju towarami, ich pakowaniem, segregowaniem, układaniem czy przewożeniem. Czy jest to praca, która wymaga specjalnych umiejętności? Z reguły poza nienaganną kondycją fizyczną, która przydaje się niejednokrotnie w tej pracy, ważne są również uprawnienia na wózki widłowe.

Pages