marki

Koszule Pepe Jeans produkowane z koncepcją o ludziach ceniących zmiany, doceniających wygodę

  • Posted on: 28 April 2020
  • By: addmean
Rozminowanie terenów
Swobodne dżinsy dla pań i panów, oraz fajna odzież są zasadniczymi cechami odnoszącej sukcesy marki Pepe Jeans. Dziś Pepe Jeans jest jedną z najlepszych marek odzieży dżinsowej w nieomal wszystkich krajach europejskich.

Hurtownie garderoby używanej

  • Posted on: 8 December 2019
  • By: addmean
Ważną sprawą jest dobór kraju pochodzenia ubrań, jaką pragniemy handlować. Ma to ważne przesłanie z punktu spostrzegania marketingowego i przyciągnięcia do swojego sklepu sporej rzeszy klientów. Nie jest sekretem, że w Polsce większość sklepów handluje garderobą z Anglii i Irlandii. Przyjęło się, iż z owego państwa wywodzi się odzież najlepszej jakości.

Co to jest zewnętrzna reklama?

  • Posted on: 26 September 2019
  • By: addmean
Przedsiębiorcy
Author: Shock
Zwykle reklamę zewnętrzną określa się jako reklamę zachodzącą poza miejscem zamieszkania klientów, której istotnym zadaniem jest dotarcie do nabywców w chwilach, kiedy znajdują się poza mieszkaniem.


Ten wariant reklamy najczęściej lokowany jest w miejscach publicznej użyteczności, przy czynnych ciągach komunikacyjnych (szosy, bulwary) jak też w środkach łączności miejskiej, zaś jej kluczowym celem będzie wypromowanie konkretnej marki lub wyrobu dzięki docieraniu do bardzo dużego grona adresatów – w tym także takich, jacy unikają pozostałych form reklamy.

Pages