marketing

W jakim miejscu najlepiej naklejać plakaty, żeby promocja była efektywna?

  • Posted on: 11 June 2020
  • By: addmean
lampka z abażurem
Author: [Duncan]
Source: http://www.flickr.com
Kiedy ktokolwiek pragnąłby dotrzeć jednocześnie do ogromnej liczby osób z informacją o własnej spółce, można skorzystać z naklejania plakatów w miejscach, w jakich codziennie przebywa mnóstwo ludzi.


Taka promocja pozwala na realizację kampanii promocyjnych wśród wielu mieszkańców miejscowości.

Opakowania żywnościowe zabezpieczają żywność, utrzymują walory smakowe oraz trwałość przez cały okres przechowywania.

  • Posted on: 23 June 2019
  • By: addmean
opakowania spożywcze
Author: Ben Schumin
Source: http://www.flickr.com
Do ponad 90% towarów rynkowych potrzebne są opakowania. Dotyczy to przede wszystkim opakowań w branży spożywczej. Branża opakowaniowa, rozkręca się bardzo dynamicznie. Wykorzystuje się coraz lepsze jakościowo materiały, które mają na celu polepszenie ochrony renomy artykułów, ale również zwiększenie konkurencyjności promocyjnej.

Rośnie zainteresowanie zakupami internetowymi - niezawodny kurier potrzebny od zaraz

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
zakupy
Source: http://pixabay.com/
W dzisiejszych czasach ludzie niezmiernie cenią sobie komfort i szybkość załatwiania różnorodnych spraw. Zwłaszcza tyczy się to zakupów, albowiem kilkugodzinne wyjazdy do galerii handlowych są zwyczajnie wyczerpujące i nie chcemy tracić na nie czasu. Markety internetowe posiadają nadzwyczaj dużo pozytywnych cech, do jakich przynależy zwłaszcza alternatywa zwrotu towaru bez kosztów przesyłki. Jest to więc jeden z kluczowych powodów, dla jakich ludzie tak chętnie zamawiają w sieci.

Opakowania dla określonych rodzajów artykułów – czym należy się dzisiaj kierować wybierając najlepsze rozwiązanie?

  • Posted on: 11 February 2019
  • By: addmean
chemia
Firmy wytwarzające określone artykuły ogromną uwagę zwracają najczęściej na ich jakość i konkurencyjną cenę, czasem zapominając o interesującym opakowaniu. To bardzo duży błąd, jako że zdarza się, że to właśnie opakowanie w dużej mierze decyduje o tym, czy klient docelowo wybierze zakup tego produktu. Co w takim razie mieć na względzie wybierając najlepsze opakowanie? Jakie kwestie mają największe znaczenie?

Pages