lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i staraj się o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

  • Posted on: 14 March 2020
  • By: addmean
Lotnisko
Author: Nelson L.
Source: http://www.flickr.com
Wielka szkoda, iż podczas naszego życia nie może być zawsze wszystko idealnie. Może i po jakimś okresie stalibyśmy się tym znudzeni, lecz kto wie? Nie powinniśmy odrzucać pozytywów, a tym byłaby przykładowo idealna wycieczka bez nadmiernych kłopotów czy mecz naszego ulubionego teamu, idealnie zagrany, od pierwszej do ostatniej minuty, z najlepszym z możliwych wyników.

Odprawa celna - jak wygląda, czym się charakteryzuje, jak najlepiej ją przeżyć.

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
lotnisko w Krakowie
Author: Alquiler de Coches
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, które bardzo często podróżują, mają świadomość tego, co może się wydarzyć na lotnisku. Na nieszczęście tych mniej świadomych może spotkać kilka nieprzewidzianych atrakcji, o ile nie będą przygotowani na każdą ewentualność. Tym bardziej teraz, kiedy transport lotniczy staje się normalnością. Obecnie samolot to najbardziej szybki, najwygodniejszy, jak również najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem na podróż.

Zanim wyruszysz w podróż samolotem sprawdź jakie prawa ci przysługują

  • Posted on: 6 January 2018
  • By: addmean
samolot
Author: Angelo DeSantis
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jeszcze dotychczas nie mieliśmy okazji latać samolotem, powinniśmy koniecznie spróbować! To cudowne uczucie unosić się nad ziemią i patrzeć na świat z góry. Mamy wtedy całkowicie odmienne odczucie, niż kiedy korzystamy z innych środków transportu. Sporo ludzi nie przepada za lataniem, ma wręcz nawet wrodzone poczucie strachu przed lataniem. Warto ten strach przełamać, tym bardziej, że jak wskazują badania, podróżowanie samolotem jest najbardziej bezpiecznym rodzajem transportu.