lotnisko

Twój lot jest odwołany? Pamiętaj o swoich prawach i staraj się o odszkodowanie. Istnieje sporo wytycznych, co do tego zagadnienia

  • Posted on: 18 June 2021
  • By: addmean
Lotnisko
Author: Nelson L.
Source: http://www.flickr.com
Szkoda, że w naszym życiu nie może być zawsze wszystko perfekcyjnie. Może i po jakimś czasie bylibyśmy tym znudzeni, ale kto to wie? Nie można odrzucać dobra, a tym mogłaby być na przykład idealna wycieczka bez zbędnych kłopotów czy mecz naszego ulubionego teamu, wspaniale zagrany, od pierwszej do ostatniej minuty, z najlepszym z możliwych wyników.

Odprawa celna - jak wygląda, czym się charakteryzuje, jak najlepiej ją przeżyć.

  • Posted on: 11 June 2021
  • By: addmean
lotnisko w Krakowie
Author: Alquiler de Coches
Source: http://www.flickr.com
Ludzie, które dość często wyjeżdżają, wiedzą, co może się zdarzyć na lotnisku. Na nieszczęście tych mniej obeznanych może spotkać kilka nieprzyjemnych atrakcji, o ile nie będą przygotowani na każdą sytuację. Tym bardziej teraz, gdy transport lotniczy staje się normalnością. Obecnie samolot to najbardziej szybki, najbardziej komfortowy, jak również najbezpieczniejszym rozwiązaniem na podróż.

Zanim wyruszysz w podróż samolotem sprawdź jakie prawa ci przysługują

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
samolot
Author: Angelo DeSantis
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jeszcze jak dotąd nie mieliśmy okazji latać samolotem, powinniśmy obowiązkowo spróbować! To cudowne uczucie unosić się nad ziemią i widzieć świat innymi oczami. Mamy wówczas zupełnie odmienne odczucie, niż kiedy korzystamy z innych środków transportu. Wiele osób nie przepada za lataniem, ma wręcz nawet wrodzone poczucie strachu przed lataniem. Warto ten strach przełamać, tym bardziej, że jak podkreślają badania, podróżowanie samolotem jest najbardziej bezpiecznym sposobem transportu.