lokalizacja

Inwestycje mieszkaniowe, sprzedaż i wynajmowanie kwater w Polsce

  • Posted on: 8 September 2019
  • By: addmean
nowe mieszkanie
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w epoce, w których obecny jest postęp światowej gospodarki. Wydarzenie to wpływa także na sytuację w Polsce. Ludzie stają się bardziej bogaci. Poprawia się także sytuacja na rynku działek. Sprzedaje się coraz więcej mieszkań. Takie zdarzenie jest widoczne szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, które są zgromadzeniem miejsc pracy. Mieszkańcy zaczynają na inwestowania i kupują kwatery.

Ciekawe cztery kąty w Warszawie i okolicach

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
balkony
Author: Schöck
Source: Schöck
Gdy mamy zamiar wykupić nowe mieszkanie powinniśmy wiedzieć, które miasta wchodzą w grę. Nie można kupować mieszkania gdziekolwiek, byle tylko je kupić. Oczywiście możemy zawsze potem to mieszkanie wynająć, ale jeśli już mamy brać kredyt na mieszkanie, to lepiej postarać się wybrać takie mieszkanie, którego lokalizacja nie będzie ograniczała naszych marzeń i planów. Z tego powodu świetnym rozwiązaniem jest zakup mieszkania w stolicy naszego kraju.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 3 April 2019
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne rodzaje reklamy, w tym także reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, gdy zaprojektowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Co każdy musi wiedzieć o lokalach mieszkalnych oraz użytkowych na terenie Warszawy?

  • Posted on: 20 September 2018
  • By: addmean
Warszawa
Author: Radek Kołakowski
Source: http://www.flickr.com
Nie bez przyczyny szczególnym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj nieruchomości w dużych miastach, a przede wszystkim w Warszawie, gdzie można zauważyć ogromne uprzemysłowienie. Chociaż budynki mieszkalne, jak także przemysłowe w Warszawie osiągają dzisiaj szczególnie wysokie ceny, niewątpliwie są one bardzo dobrą inwestycją.

Pages