Lato

Notes, a więc narzędzie najlepszych przedsiębiorców i wielkich twórców

  • Posted on: 8 May 2020
  • By: addmean
garaz
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Notatnik w nowoczesnych czasach jest nie jedynie domeną osób, jakie nie ogarnęły cywilizacyjnych zdobyczy którymi stały się telefony dotykowe albo tablety z dziesiątkami zaawansowanych oprogramowań do rejestrowania pomysłów, prowadzenia list TODO czy też terminarzy.


Notes stanowi komplementarne narzędzie dla tych sprzętów.

Co można zakupić w turystycznym sklepie?

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
długopisy
Author: Kuba Bożanowski
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie turystyczne sklepy są bardzo dobrze zaopatrzone i pozwalają nie wyłącznie na zakupy na zwykły weekendowy wypad pod namiot, ale nierzadko także na wyposażenie na wyjazdy survivalowe.


Osiągalne są tak przedmioty całkowicie podstawowe, jak i sprzęt bardziej specjalistyczny, stosowny dla osób, które ochoczo spędzają czas z daleka od cywilizacji i lubią w trakcie ekskursji poczuć się niezależnie.

Buty na lato, czyli jakie obuwie ma nabyć chłopak, kiedy są wakacje

  • Posted on: 3 May 2019
  • By: addmean
buty męskie
Author: Steve Hodgson
Source: http://www.flickr.com
Panie uwielbiają modę, zatem chętnie śledzą nowe trendy i wiedzą czy dziś w modzie są saszki, botki czy może wyższe kozaki. Jednak także dla panów bieżące informacje z wybiegów są coraz bardziej interesujące. Mężczyźni chcą nie tylko czuć się komfortowo, lecz również dobrze się prezentować, by kobiety ich serca odczuwały dumę idąc u ich boku. A jednym z najważniejszych elementów ubioru każdego przedstawiciela płci męskiej jest obuwie.

Letni wypoczynek – jakiego rodzaju buty powinno się spakować do walizki?

  • Posted on: 1 May 2019
  • By: addmean
sandały
Source: pixabay.com
Wprawdzie do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu, ale bardzo dużo osób już dzisiaj zastanawia się nad tym, w jakie miejsce się udać i co spakować do walizki. Udany urlop to nie tylko odpowiednio wybrane miejsce, ale również odpowiednia zawartość plecaka. Polacy z wielką chęcią wyjeżdżają w miejsca, w których temperatura jest wysoka, a słońce dostrzec można na niebie przez cały dzień.

Latem pamiętaj o stylowych oraz chroniących oczy okularach przeciwsłonecznych

  • Posted on: 12 July 2018
  • By: addmean
okulary przeciwsłoneczne
Author: D. Sharon Pruitt
Source: http://www.flickr.com
Nadciąga lato, a razem z nim dni pełne słońca. Kto nie lubi upalnych promieni pieszczących skórę i nie cieszy się, że może w końcu schować do garderoby ocieplane zimowe ubrania? Niefortunnie światło słoneczne to więcej niż tylko przyjemność. Z różnych źródeł słyszymy o obligatoryjności protekcji skóry profesjonalnymi smarowidłami z filtrem, jednak bez porównania rzadziej informuje się o równie istotnej protekcji naszych wrażliwych oczu.

Pages