książki

Audiobook to znakomita alternatywa dla książki tradycyjnej. Tym bardziej jak można posłuchać niezwykłe opowieści

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
książka do słuchania
Source: http://www.flickr.com
Dla każdego coś konkretnego, można pomyśleć, jak zaczniemy analizować rynek czytelnictwa. Jeśli chodzi o gatunki literackie, to mamy praktycznie wszystko, podobnie jest z beletrystyką czy innymi rodzajami wydawnictw, jak poradniki. Ponadto, ten rynek nie opiera się tylko na publikacjach czytanych normalnie, bo coraz większego znaczenia zyskują wydawnictwa elektroniczne jak e-book, lub książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi typ to interesujące rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią słuchać historii.

Podarek dla mężczyzny. Co zakupić, aby się podobało?

  • Posted on: 1 March 2019
  • By: addmean
PRacownik
Author: Industrial Traffic
Source: http://www.flickr.com
Kolejny krawat, barwne bokserki, perfumy w pośpiechu zgarnięte z drogeryjnej półeczki – nuda. Daj mu w prezencie ekscytacje, których nie zapewni żaden gadżet. Off-road i przygoda na quadzie, jazda samochodem rajdowym, lot szybowcem a także skok ze spadochronu, przygoda na strzelnicy, kurs gry w bilard, lekcja nurkowania jak też inne pełne adrenaliny przeżycia to jedynie parę propozycji na niezapomniany upominek dla mężczyzny, jakiemu pragniesz sprawić frajdę.

Współczesne sposoby na na zapoznawanie się z literaturą czyli jakie zalety i wady będą miały książki w postaci elektronicznej.

  • Posted on: 4 February 2019
  • By: addmean
Słuchawki w torebce
Author: Altec Lansing
Source: Altec Lansing
W czasach gdy sprzedaż papierowych książek coraz bardziej spada, to książki w formie elektronicznej zyskują bardzo dużą popularność. Wynika to z wielu rzeczy.

Staranne przygotowanie książki do wydruku może być gwarancją jej sukcesu na rynku wydawniczym

  • Posted on: 12 January 2015
  • By: addmean
książki
Author: irondsd
Source: http://www.flickr.com
Tym, co zazwyczaj spędza sen z powiek początkującym twórcom jest kwestia, czy ich książka zostanie wydana. Aby tak się zadziało przede wszystkim musi ona zostać zaaprobowana przez wydawcę. Następnym niezwykle ważnym etapem jest sporządzenie kosztorysu wydawniczego. Książki to bowiem nie tylko same wyrazy - równie ważne są doznania estetyczne płynące z ich czytania – za to właśnie płacimy. Ogólnie można powiedzieć, że kosztorys wydawniczy to szereg procesów, których skutkiem jest ukazanie się książki na rynku.

Pages