kontrola

Świat bez odpowiednich regulacji pogrążyłby się w chaosie, ale nie tylko. Taki przebieg wydarzeń miałby daleko idące, bardziej znamienne skutki

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
wodomierz
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Jak mogłoby wyglądać nasze życie, gdybyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To znaczy nie byłoby jakichkolwiek liczników i pomiarów, jakie mówią nam o określonych wartościach, lecz zamiast tego moglibyśmy przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może zabrzmi to zachęcająco, szczególnie dla tych, którzy nie lubią „bawić” się w żadne pomiary. Dla pozostałych jednocześnie będzie to okoliczność dosyć fatalna, gdyż jak nie można czegoś zmierzyć, to troszkę jak byśmy chodzili po górach bez mapy i kompasu, albo jechali po nieznanym terenie bez świadomości, gdzie jesteśmy.

Jak dobrze jest sprawdzić czy firma dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków? Świetnym sposobem jest skorzystanie z tego rodzaju usług

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
W sklepie
Author: Viktor & Rolf
Source: Viktor & Rolf
Tajemniczym Klientem mógłby być każdy z nas. Najważniejsze to dokładnie obserwować dane miejsce, by właściwie ocenić co się dzieje, zapamiętać wiele szczegółów oraz wyciągać właściwe wnioski podczas pobytu w sklepie czy banku.

Działanie sprężyn progresywnych

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
samochód terenowy
Author: TATA
Source: Marubeni Motors Poland
Sprężyny progresywne funkcjonują zdecydowanie w inny sposób niż zwyczajne. Są bardziej elastyczne i skutecznie dopasowują rodzaj reakcji do sytuacji. Wygoda jazdy zmniejsza się, jeżeli sprężyny są gęste i krótkie, a takie rozwiązanie ma prawie każdy samochodów. Nowoczesne sprężyny mają zupełnie inną strukturę: nie są równe, mają górę i dół, odstępy pomiędzy zwojami też się różnią. W ten sposób także przy nietypowym zawieszeniu podnosi się wygoda podróżowania.