kontakt

Torby na jedzenie mają różnorakie wymiary

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
posiłek do spakowania
Author: with wind
Source: http://www.flickr.com
Gdy gdzieś pojedziemy, to przeważnie zaopatrujemy się w właściwe ilości pożywienia, tak żeby niczego nam nie brakowało. Przez to trzeba sprawdzić w sklepach, jakie oferty na spakowanie jedzenia dostajemy, tak byśmy wszystko mieli szansę dopasować do własnych wymagań.

Odkrywamy, w jaki sposób znaleźć idealną bieliznę na każdą okazję

  • Posted on: 14 September 2020
  • By: addmean
Wiosenna kolekcja home&you
Author: home&you
Source: home&you
Perfekcyjna konfekcja damska, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna szczegółowo odpowiadać budowie naszego ciała, ale i upodobaniom. Jak się jednak okazuje, znalezienie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się swobodne i atrakcyjne bywa dosyć skomplikowane.


Jak pokazują ankiety, dokonując zakupu bielizny, zwykle kierujemy się marką, w następnej kolejności rodzajem materiału, odcieniem, a często też i faktem, że określony model został znacząco przeceniony.

Jaką odzież miałby do zaproponowania pracodawca, który troszczy się o swoich pracowników?

  • Posted on: 28 April 2020
  • By: addmean
spodnie kelnerskie
Author: Alejandro Erickson
Source: http://www.flickr.com
Są tacy pracodawcy, którzy troszczą się o wygląd swoich członków personelu. Z myślą o właścicielach restauracji oraz różnych barów, firmy z odzieżą przygotowały specjalistyczne ubrania, które nie jedynie są gustowne, lecz również komfortowe.


Członkowie personelu kawiarni chcąc prezentować się dobrze w swoim miejscu pracy, decydują się na specjalne spodnie kelnerskie.

Fachowi tłumacze języka hiszpańskiego przetłumaczą podobnie jak prywatne jak i specjalistyczne pisma

  • Posted on: 23 January 2020
  • By: addmean
składki podatkowe
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Często ludzie uczą się języka hiszpańskiego, jaki jest im potrzebny w pracy czy też na wczasach. Ale jeśli nie umiesz języka hiszpańskiego, a musisz tłumaczyć ważne dokumenty z hiszpańskiego na polski czy też odwrotnie, to możesz poprosić fachowego tłumacza o przetłumaczenie.

Pages