konstrukcja

Regały magazynowe i regały paletowe w konkurencyjnych cenach.

  • Posted on: 30 May 2022
  • By: addmean
Regały magazynowe
Source: foter.com
Regały magazynowe - o wielu poziomach, zadedykowane są zwłaszcza dla kontrahentów, dla których ważną rolę odgrywają koszty magazynowania. Za sprawą użycie regałów półkowych z zabudową na dwóch albo nawet trzech piętrach, możliwe jest znaczne zredukowanie kosztów składowania towaru. System regałów z możliwościom rozbudowy, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Struktury te wspaniale zdają egzamin w obszarze samochodowym (zwłaszcza w magazynach części zamiennych), farmaceutycznym, hurtowym czy produkcyjnym. Otwarte elementy konstrukcji na wyższych poziomach, wyposażone są w stabilne barierki na wysokości ręki i kolan.

Do jakich celów stosujemy stal w Katowicach

  • Posted on: 19 May 2022
  • By: addmean
producent konstrukcji stalowych
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Stal zaliczamy do jednych z w najwyższym stopniu wytrzymałych tworzyw których używamy w przemyśle i budownictwie a nawet w chirurgii. Mimo wynalezienia odmiennych, nie mniej mocnych tworzyw jej popularność nie słabnie. Niechybnie jest to podyktowane uniwersalnością zastosowań. Generalnie kiedy myślimy o stali, staje nam przed oczyma prawdopodobnie budowa naszego domku, ponieważ stali w nim zapewne wiele. Pierwszy z brzeżku producent konstrukcji stalowych proponuje na przykład stalowe ramy więźb dachowych.

Przyrządy do przenoszenia ładunków w przemyśle - transportery rolkowe

  • Posted on: 17 May 2022
  • By: addmean
przenośnik rolkowy
Source: www.promus.katowice.pl
Firmy produkcyjne, fabryki, pomieszczenia magazynowe to miejsca, gdzie produkuje się i gromadzi znaczne ilości materiałów. Zachodzi konieczność przemieszczania ich na terenie jednego dużego pomieszczenia, jak również pomiędzy dwoma różnymi pomieszczeniami. W tym celu powstały specjalne maszyny, które ten transport czynią bardziej komfortowym. Do tak zwanych narzędzi transportu bliskiego należą wszelkiego typu przenośniki.

Jak pojemne musi być szambo oraz kiedy należy je zbudować?

  • Posted on: 11 March 2022
  • By: addmean
kremy
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
W domu, czy tego chcemy, czy też nie, to powstają przeróżne ścieki. Praktycznie każdy inwestor powinien więc mierzyć się z problemem, w jaki sposób się ich pozbyć.


Jednym z zazwyczaj stosowanych rozwiązań jest konstrukcja dołu kloacznego, zatem szczelnego pojemnika na nieczystości.

Obecni kierowcy nie muszą wybierać pomiędzy funkcjonalnością a bezpieczeństwem, kiedy planują kupić nowy garaż

  • Posted on: 28 January 2021
  • By: addmean
garaże
Author: raneko
Jeśli ktoś całkiem niedawno stał się właścicielem wymarzonego pojazdu, niekoniecznie zresztą najnowszego, to jednocześnie myśli o wyjątkowo wygodnym w użytkowaniu garażu. Wręcz doskonałym pomieszczeniem bywa garaż, który został zaprojektowany już na etapie budowania domu i stanowi integralną jego część. Jeśli kierowca bez wychodzenia za próg domu może sprawdzić olej lub wymienić przepaloną żarówkę, to bezdyskusyjnie docenia to naprawdę praktyczne rozwiązanie.

Pages