konstrukcja

Obecni kierowcy nie muszą wybierać pomiędzy funkcjonalnością a bezpieczeństwem, kiedy planują kupić nowy garaż

  • Posted on: 9 January 2021
  • By: addmean
garaże
Author: raneko
Jeśli ktoś zupełnie niedawno stał się właścicielem wymarzonego pojazdu, niekoniecznie zresztą najnowszego, to zarazem myśli o niezwykle wygodnym w użytkowaniu garażu. Najlepszym pomieszczeniem jest garaż, który został zaprojektowany jeszcze na etapie budowania domu i stanowi integralną jego część. Jeśli kierowca bez wychodzenia za próg domu może sprawdzić olej lub wymienić spaloną żarówkę, to niewątpliwie docenia to naprawdę wygodne rozwiązanie.

Do jakich celów stosujemy stal w Katowicach

  • Posted on: 6 September 2020
  • By: addmean
producent konstrukcji stalowych
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Stal zaliczamy do jednych z w najwyższym stopniu wytrzymałych materiałów jakich używamy w budownictwie i w przemyśle a nawet w chirurgii. Mimo wynalezienia innych, tak samo wytrzymałych surowców jej popularność nie słabnie. Niechybnie jest to spowodowane uniwersalnością użyć. Generalnie gdy myślimy o stali, staje nam przed oczami prawdopodobnie budowa naszego budynku, ponieważ stali w nim zapewne dużo. Pierwszy z brzegu producent konstrukcji stalowych oferuje przykładowo stalowe ramy więźby dachowej.

Regały magazynowe i regały paletowe w konkurencyjnych cenach.

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
Regały magazynowe
Source: foter.com
Regały magazynowe - o wielu poziomach, przeznaczone są zazwyczaj dla klientów, dla których istotną rolę odgrywają koszty magazynowania. Za sprawą zastosowanie regałów półkowych z zabudową na 2 albo nawet 3 kondygnacjach, możliwe jest znaczne obniżenia kosztów składowania towaru. System regałów z możliwościom rozbudowy, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Struktury te doskonale zdają egzamin w dziale samochodowym (zwłaszcza w magazynach części zamiennych), farmaceutycznym, hurtowym czy produkcyjnym. Otwarte elementy konstrukcji na wyższych piętrach, wyposażone są w stabilne bariery na wysokości piersi i nóg.

Przyrządy do przenoszenia ładunków w przemyśle - transportery rolkowe

  • Posted on: 29 January 2019
  • By: addmean
przenośnik rolkowy
Source: www.promus.katowice.pl
Firmy produkcyjne, fabryki, pomieszczenia magazynowe to miejsca, gdzie produkuje się i gromadzi znaczne ilości towarów. Rodzi się konieczność przemieszczania ich na terenie jednego dużego wnętrza, jak również z jednego do drugiego. W tym celu powstały specjalne urządzenia, które ten transport ułatwiają. Do tak zwanych przyrządów transportu bliskiego należą wszelkiego rodzaju przenośniki.

Elewator - zastosowanie?

  • Posted on: 8 January 2015
  • By: addmean
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Skomponowanie kruszywa o odpowiedniej barwie do warstw ścieralnych nawierzchni drogowych, może także znacząco podnieść bezpieczeństwo funkcjonujących na niej pojazdów, szczególnie po zmroku. Dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań przenośniki łańcuchowe z oferty marki Służą do przenoszenia materiałów zwartych w poziomie. Dzielą się na napędzane, nienapędzane i łukowe. Z racji tego, że ładunki przenoszone są przy pomocy rolek, powinny one posiadać płaski spód, by nie zaklinowały się pomiędzy wałkami.

Pages