konkurencja

Rzecznik patentowy odpowiada na wszelkie nasze zapytania

  • Posted on: 5 February 2020
  • By: addmean
Dokumentacja patentowa
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Rzecznik patentowy może nam wszystko dokładnie objaśnić
Gdy udało nam się stworzyć coś nowego, wykonać coś czego jeszcze nikt do tej pory nie wymyślił, to chcemy posiadać jedyne prawo do konkretnej rzeczy i chcemy posiadać pewność, że nikt odmienny nie będzie się podawał za jej twórcę. Przez to właśnie powinniśmy opisać nasz pomysł i powiadomić o tym instytucję, która oceni, czy rzeczywiście nic takiego jeszcze nie powstało.

Pomysł na firmę - firma transportowa

  • Posted on: 20 April 2019
  • By: addmean
transport osób
Author: www.indeco.pl
Source: www.indeco.pl
Zastanawiasz się nad uruchomieniem firmy transportowej i nie wiesz od czego zacząć? Jesteś kierowcą zawodowym oraz chcesz pracować u siebie?


Rozpoczęcie własnej transportowej działalności stanowi doskonały wybór dla osób, które nie chcą wykonywać pracy na etacie jak też są w stanie pozyskać kapitał początkowy.

Wywiadownia gospodarcza zgodnie z prawem nabywa informacje odnośnie innych przedsiębiorstw

  • Posted on: 20 March 2019
  • By: addmean
Akta firmowe
Author: innovate360
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach w każdej branży prosperuje dużo przedsiębiorstw, co oddziałuje na konkurowanie o klienta. Niestety często zdarza się tak, że zamiast skoncentrować się na swojej działalności i wytwarzaniu różnorodnych dóbr na bardzo dobrym poziomie, przedsiębiorstwa szpiegują konkurencję, żeby poznać ich najlepsze i również najsłabsze punkty.

Czy dobrze robić zakupy spożywcze w sieci? Czy można na tym zaoszczędzić pieniądze?

  • Posted on: 15 March 2019
  • By: addmean
zakupy spożywcze przez internet Kielce
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Co prawda zakupy w sieci nie są już tak niecodzienne, jak dawniej, ale mimo to jak decydujemy się na tego typu zakupy, to zawsze musimy sprawdzić wiarygodność takiego miejsca. Zwłaszcza jak dany sklep ma miejsce poza granicami Polski. Całe szczęście aktualnie nie jest to trudne, gdyż w Internecie możemy znaleźć bardzo dużo różnorodnych portali, na których wystawiane są opinie na określony temat.

Pages