komputer

Zadbaj o swoje istotne pliki

  • Posted on: 5 May 2020
  • By: addmean
deduplikacja danych
Author: INTERNITY
Source: INTERNITY
Na pewno każdy z nas posiada na swoim dysku dane, jakie są dla niego niezwykle ważne. W przypadku awarii można je błyskawicznie utracić, z tego powodu musimy regularnie tworzyć kopie zapasowe.


Nieistotne, czy prowadzimy firmę, czy używamy komputera do innych potrzeb, wszelkie wygenerowane przez nas dane przykładowo zdjęcia lub dokumenty bywają niezwykle ważne.

Piosenki, które słychać podczas grania

  • Posted on: 5 May 2020
  • By: addmean
Gra komputerowa
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kupujemy którąkolwiek grę to nie za każdym razem myślimy o tym, jaka stworzono ścieżkę dźwiękową do niej. Dopiero po jakimś czasie słyszymy, że muzyka naprawdę w genialny sposób pasuje do klimatu gry. Bo muzyka do gier to niesamowicie istotny element. Owszem wybiera się popularne bardziej lub mniej piosenki, które są wplatane w grę, ale całą ścieżkę dźwiękową, która powinna pasować do klimatu gry należy tworzyć osobno.

Gra Jenga - niepowtarzalna "planszówka" na każdego rodzaju okazję!

  • Posted on: 11 July 2019
  • By: addmean
gra jenga
Author: Mr. Brian
Source: http://www.flickr.com
Szukasz łatwej|bardzo łatwej a także niezbyt skomplikowanej gry, przy której można łatwo się odprężyć? Takiej, która zupełnie niespodziewanie po podnosi napięcie, jednakże w pozytywny sposób? Jeżeli tak, no to bardzo dobrze trafiłeś! Dziś powiemy o takiej grze, w którą to możemy zagrać sami lub wraz z całą paczką swoich przyjaciół! A jeżeli w ogóle nie zna się ludzi naokoło, ta bez żadnego problemu przełamie pomiędzy wami lody, tworząc niesamowitą atmosferę!

W jaki sposób wybrać właściwy komputer? Co zrobić, gdy się psuje lub praktycznie już nie działa?

  • Posted on: 22 June 2019
  • By: addmean
laptop
Author: Horacio Corral
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi nie wyobraża sobie życia bez komputera. Dzieci wykorzystują do zabawy, trochę starsi do kontaktu ze znajomymi, osoby na studiach do nauki i rozrywki, starsi do pracy i do załatwiania różnych spraw, np. zakupów czy opłacania rachunków.

Kiedy podróż się przedłuży mamy prawo do ...

  • Posted on: 28 April 2019
  • By: addmean
Samolot pasażerski
Author: pjs2005
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mamy coraz to więcej opcji podróżowania po Europie i globie. Od wynalezienia kolei oraz samolotu Ziemia znacznie się skurczyła - można w niedługim czasie dostać się prawie wszędzie, nie jedynie wewnątrz swojego kraju, ale również poza jego granicami. Wyprawa na piwo do Pragi czy spotkanie we Francji jest obecnie czymś dostępnym - wystarczy należycie wcześnie zaplanować nasz wyjazd oraz dopasować najkorzystniejszy środek przewozu.

Pages