kompetencje

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to niesłychanie istotna rzecz, każdy może ją nabyć na specjalistycznym szkoleniu

  • Posted on: 25 December 2020
  • By: addmean
kurs udzielania pierwszej pomocy
Author: AFS-USA Intercultural Programs
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywistość bardzo często potrafi zaskoczyć. Czasem zdarzają się nam absolutnie nieoczekiwane sytuacje zagrażające życiu, które wymagają od nas natychmiastowej reakcji. Warto więc być przygotowanym i zaliczyć odpowiedni kurs pierwszej pomocy.

Kto chce zostać w przyszłości dobrym spawaczem, ten powinien już w czasie nauki nastawić się na wytężoną pracę

  • Posted on: 7 October 2020
  • By: addmean
spawanie
Author: Oscar Gil Fernández
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wierzyć opracowaniom, to jednymi z najbardziej rozchwytywanych rzemieślników są spawacze. Odpowiedzialnością za taki stan rzeczy należałoby po części obarczyć obecny system edukacji, choć nie bez znaczenia pozostają również niemałe wymagania matek i ojców oraz samych uczniów. Pamiętajmy, że nie każdy musi być inżynierem, gdyż w Polsce takich osób są już tabuny.

Kim jest tłumacz przysięgły

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
tłumaczenie
Author: Lori Mazzola
Source: http://www.flickr.com
Postęp cywilizacyjny jak też coraz większy rozkwit wielu branż przemysłu i wielu branż, które nastawiły się na podbój cudzoziemskiego zaplecza, postawił wielu biznesmenów przed koniecznością skorzystania z oferty profesjonalnych biur tłumaczeń, jakie mają za zadanie dokonywanie przekładów przekazów wymagających większej precyzji, wiedzy oraz umiejętności.

Szukanie życiowej drogi przez dorastających ludzi czyli czemu warto studiować nietypowe kierunki

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
studenci na wykładzie
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com
Wiele młodych osób długo poszukuje swojej drogi życiowej, tak naprawdę nawet w szkole średniej nie bardzo wiedząc, czym się będzie chciało zajmować w dorosłym życiu. Nasz system nauczania jest tak zaprojektowany, że już po podstawówce można wstępnie wybrać jakiś profil nauki, dokładnie to samo można również postąpić wybierając szkołę średnią czy zawodową.