kompetencje

Kto chce zostać w przyszłości dobrym spawaczem, ten powinien już w czasie nauki nastawić się na wytężoną pracę

  • Posted on: 20 January 2020
  • By: addmean
spawanie
Author: Oscar Gil Fernández
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wierzyć analizom, to jednymi z najbardziej poszukiwanych robotników bywają spawacze. Odpowiedzialnością za taki stan rzeczy należałoby po części obarczyć współczesny system nauczania, pomimo tego że nie bez znaczenia pozostają także ogromne oczekiwania opiekunów prawnych i samych uczniów. Pamiętajmy, że nie każdy musi być magistrem, ponieważ w Polsce takich ludzi są już tysiące.

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to niesłychanie istotna rzecz, każdy może ją nabyć na specjalistycznym szkoleniu

  • Posted on: 6 December 2019
  • By: addmean
kurs udzielania pierwszej pomocy
Author: AFS-USA Intercultural Programs
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywistość bardzo często potrafi zaskoczyć. Nierzadko zdarzają się nam zupełnie niezwykłe sytuacje zagrażające zdrowiu, które obligują nas do natychmiastowej reakcji. Warto zatem być przygotowanym i przejść właściwy kurs udzielania pomocy przedmedycznej.

Kim jest tłumacz przysięgły

  • Posted on: 7 March 2019
  • By: addmean
tłumaczenie
Author: Lori Mazzola
Source: http://www.flickr.com
Postęp cywilizacyjny a także coraz to większy rozwój wielu gałęzi przemysłu i wielu branż, które nastawiły się na podbój międzynarodowego zaplecza, postawił wielu biznesmenów przed koniecznością korzystania z oferty profesjonalnych biur tłumaczeń, które mają za zadanie realizowanie tłumaczeń treści wymagających większej dokładności, wiedzy i umiejętności.

Szukanie życiowej drogi przez dorastających ludzi czyli czemu warto studiować nietypowe kierunki

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
studenci na wykładzie
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com
Wiele młodych osób długo poszukuje swojej drogi życiowej, tak naprawdę nawet w szkole średniej nie bardzo wiedząc, czym się będzie chciało zajmować w dorosłym życiu. Nasz system nauczania jest tak zaprojektowany, że już po podstawówce można wstępnie wybrać jakiś profil nauki, dokładnie to samo można również postąpić wybierając szkołę średnią czy zawodową.