komfort

Wytwarzanie i gospodarowanie odpadami

  • Posted on: 2 May 2020
  • By: addmean
recykling - plastik
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Odpady spotykamy codziennie, często nie uświadamiając sobie niebezpieczeństwa płynącego z ich niewłaściwego zagospodarowania lub składowania w nieodpowiednim miejscu. Odpadem jest każda substancja lub przedmiot, których posiadacz pozbywa się, zamierza się pozbyć lub do pozbycia się jest zobowiązany. Uważa się, że rokrocznie przybywa 120 mln ton odpadów.

W jakiego rodzaju ubrania powinnyśmy zainwestować na urlopowy wyjazd?

  • Posted on: 10 October 2019
  • By: addmean
kolorowe trampki
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Zbliżający się okres wakacyjny to niezwykle gorący czas nie tylko dla turystyki, lecz również dla wszelkiego typu sklepów z odzieżą i akcesoriami sportowymi. Kiedy planujemy letnie wyjazdy zazwyczaj powinniśmy się wyposażyć w należyty strój oraz różnorakie rodzaju dodatki, w zależności od charakteru naszego urlopu. Moda każdego roku ulega zmianie, czasem naprawdę ciężko jest za nią nadążyć. Są jednak pewne sprawdzone sposoby które bez względu na to, gdzie spędzimy wakacje, sprawią iż będziemy wyglądać modnie i wygodnie.

Pobyt na pływalni lub na plaży potrafi być niezmiernie interesujący.

  • Posted on: 18 July 2019
  • By: addmean
stroje kąpielowe mewa
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Z jednej witryny pływanie będzie niezmiernie dobre dla zdrowia, a z drugiej warto spędzać okres w gronie przyjaciół i przyjaciół. Dlatego wyjścia na plażę będą czasem wyjściami rodzinnymi, w jakich uczestniczą też pociech.

Pages