kobiety

W ostatnich latach trendy zrobiły się wśród pań (ale nie tylko) ogromne torby z różnymi designerskimi wątkami

  • Posted on: 7 September 2019
  • By: addmean
torba z kotem
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze pewien czas temu trendy były torebki z tematami z znanych turystycznych miast. W ten sposób osoba, która ją miała przekazywała niejako informację, gdzie wybrała się ostatnio na wakacjach lub jakie jest jej ukochane miejsce.

Buciki dla malucha i buty dla matek

  • Posted on: 7 August 2019
  • By: addmean
moda
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com
Każde dziecko musi zostać ubrane przez rodziców. Wiadomo, że przychodzi moment, w którym nasza pociecha sama włoży spodnie i buty, ale wciąż to my musimy za to wszystko płacić. A kupno porządnych rzeczy dla dzieciaków to wyzwanie. Dzieci bardzo szybko rosną i niemalże z miesiąca na miesiąc należy kupić im kolejne ubrania i obuwie. Dlatego powinniśmy trochę się zastanowić, kiedy wybieramy buty dziecięce Radom. Jasne jest, że buty muszą być dopasowane do stopy malucha, by nie doprowadziły do jakichkolwiek problemów. Ale na nasze szczęście wybór pośród obuwia dziecięcego jest bardzo duży.

Jak mamy możliwość zorganizowania przestrzeni w mieszkaniu oraz domu?

  • Posted on: 21 July 2019
  • By: addmean
garderoba
Author: KOMANDOR
Source: KOMANDOR
Układanie ubrań nie należy do szczególnie łatwych zadań, zwłaszcza biorąc pod uwagę o szafę kobiety o rozmaitych elementach garderoby. Nie zawsze dysponujemy specjalnie do tego celu przygotowanym miejscem, co by zdecydowanie uprościło całe zadanie. Wtedy może wystąpić problem. Podczas procesu, jakim jest urządzanie garderoby, dobrze jest mieć na uwadze swoje zasoby odzieżowe, choćby w pewnym przybliżeniu. To pozwoli dokładnie określić, ile miejsca w domu lub mieszkaniu należy poświęcić na ułożenie garderoby perfekcyjnej.

Jeżeli udajemy się na plażę lub na basen, to warto zakupić wygodny i ładny strój kąpielowy

  • Posted on: 2 June 2019
  • By: addmean
Moda damska, spodnie
Author: Nife
Source: Nife
Od paru lat niesłychanie modne są kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Kiedyś kobiety wolały chodzić na plażę przeważnie w bikini, jednakże aktualnie ten trend się zmienia i znani projektanci mody promują tzw. monokini.

Pages