kierowca

Twój samochód troszkę psuje się? Może trzeba rozglądać się za odpowiednimi częściami zamiennymi?

  • Posted on: 30 June 2020
  • By: addmean
Części do forda
Source: http://www.flickr.com
Nie można zaprzeczyć, że ludzie użytkują coraz więcej pojazdów. Posiadanie swojego auta bywa po prostu dogodne i komfortowe, ponieważ bez najmniejszych ograniczeń można się poruszać oraz podróżować. Kierowcy pojazdów są świadomi jednakże, że bywa to także duża odpowiedzialność, bo o kupione pojazdy trzeba dbać.

Jak przygotować nasz samochód na czas zimy?

  • Posted on: 2 October 2019
  • By: addmean
opony
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami zbliża się w najwyższym stopniu znienawidzona pora roku przez wszystkich kierowców - zima. W tym terminie możliwość bezproblemowego przejeżdżania kilometrów na drogach zostaje niebywale utrudniona z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe. Spore opady śniegu oraz powstający lód na drogach wymaga od nas podwyższenia uwagi na drodze, żeby nie doprowadzić do kolizji. Trzeba w tym miejscu na domiar tego zauważyć, że jako obowiązkowi właściciele musimy obligatoryjnie zatroszczyć się o stan naszego pojazdu, by mógł bez trudności pokonywać śnieżne przeszkody.

Montaż klimatyzacji do samochodu - jakim sposobem to się wykonuje?

  • Posted on: 19 July 2019
  • By: addmean
opony samochodowe
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna klimatyzacja w aucie wydawała się przepychem.
Teraz, gdy prowadzący spędza w samochodzie kilka, czy kilkanaście godzin dziennie, pokonując w owym czasie setki kilometrów zarówno w kraju jak i za granicą, wydaje się ona czymś nieodłącznym. Jak skuteczne hamulce, bądź poprawnie działające wskaźniki w wozie, tak klimatyzacja ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Kierowca samochodu z funkcjonującą klimatyzacją samochodową w mniejszym zakresie ulega utrudzeniu, dzięki czemu jego biegłość psychofizyczna bywa sporo lepsza, a przeciwdziałania szybsze aniżeli u kierowcy w czterokołowcu bez klimatyzatorów.

Potrzebujesz błyskawicznie zreperować kompresor do samochodu ciężarowego?

  • Posted on: 9 July 2019
  • By: addmean
ciężarówka
Author: Barry Lewis
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj każdy nowszy typ samochodu, zarówno jeżeli chodzi o rodzaje samochodów osobowych, jak również ciężarowych, ma klimatyzację. Klimatyzacja w samochodzie odgrywa ważką rolę i na pewno jest bardzo praktycznym urządzeniem. W zimie ogrzewa wnętrze samochodu, dzięki czemu jadąc do pracy lub na zakupy nie musimy drętwieć z zimna. Natomiast latem gwarantuje przyjemy chłodny powiew, dzięki czemu duszne dni są dla nas o wiele bardziej przyswajalne. Wolno więc stwierdzić, że klimatyzacja w wozie jest prawdziwym przyjacielem każdego kierowcy.

Z jakiego powodu uzyskanie prawa jazdy nie jest łatwe?

  • Posted on: 25 April 2019
  • By: addmean
kierowca
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Od najmłodszych lat każdy myślał o samochodach a także długich podróżach po bezkresnych drogach. Już w trakcie zabaw na podwórku maluchy zmyślały jakimi autami poruszają się i jak wysokie osiągają prędkości. I im coraz starsi tym silniejsze pragnienie było mieć w posiadaniu swoje własne cztery kółka. Jednak to wszystko nie było takie łatwe.

Pages