kierowca

W jakich przypadkach w naszym codziennym życiu można się spotkać z prawem, w jakim celu mogą się przydać zawodowi prawnicy.

  • Posted on: 3 November 2021
  • By: addmean
Prawnicy
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
W codziennym życiu bez przerwy można się natknąć na przepisy prawa, jakie trzeba respektować i przestrzegać. Na przykład jazda samochodem wymaga przecież od kierujących należytej znajomości przepisów drogowych. Kierowcy nie posiadający tej wiedzy, mogą być narażeni na bardzo poważne konsekwencje.

Twój samochód troszkę psuje się? Może trzeba rozglądać się za odpowiednimi częściami zamiennymi?

  • Posted on: 22 October 2021
  • By: addmean
Części do forda
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, że ludzie użytkują coraz więcej wozów. Posiadanie swojego auta okazuje się najzwyczajniej w świecie dogodne i komfortowe, gdyż bez żadnych ograniczeń można się poruszać i podróżować. Kierowcy wozów wiedzą jednakże, że jest to także duża odpowiedzialność, bo o kupione auto należy zadbać.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem Fiata Seicento? Co powinniśmy myśleć o tym samochodzie, czy warto go kupić?

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
Fiat Punto
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Twierdzi się, iż Fiat 126p faktycznie zmotoryzował Polskę. Nawet jak jest w tym stwierdzeniu przesada, to trzeba przyznać, iż ten model auta ma wielkie wpływ na nasz polski rynek. Dowodem tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po niedługim czasie doczekał się i swojego bardziej nowoczesnego następcy. Na pewno powinniśmy potwierdzić, że to faktycznie Seicento jest odtwórcą roli takiego samochodu, którym w dawnych czasach był znany wszystkim “maluszek”.

Kupno opon

  • Posted on: 6 May 2021
  • By: addmean
Opona samochodowa
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Pytanie, które opony wybrać zadaje sobie bardzo wiele osób. W końcu musimy zmieniać je co najmniej dwa razy w roku,. Więc problem ten dotyka każdego kierowcy, a każdy kierowca nawet nie umiejąc zmienić opony, powinien udać się do mechanika, aby ten zrobił to za niego. Czynność ta jest powtarzana w trosce o nasze bezpieczeństwo. W końcu wie o tym każdy kierowca, który jest rozsądny.

Jak przygotować nasz samochód na czas zimy?

  • Posted on: 4 November 2020
  • By: addmean
opony
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami przybliża się najbardziej znienawidzona pora roku przez wszystkich kierowców - zima. W tym okresie możliwość swobodnego przejeżdżania kilometrów na drogach będzie niebywale utrudniona z uwagi na niesprzyjające okoliczności pogodowe. Spore opady śniegu oraz marznący lód na drogach wymaga od nas podniesienia uwagi na drodze, tak aby nie doprowadzić do kolizji. Trzeba w tej sytuacji ponadto odnotować, że jako odpowiedzialni właściciele powinniśmy obowiązkowo zatroszczyć się o stan naszego auta, by mógł bez problemu pokonywać śnieżne przeszkody.

Pages