kierowca

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem Fiata Seicento? Co powinniśmy myśleć o tym samochodzie, czy warto go kupić?

  • Posted on: 13 May 2021
  • By: addmean
Fiat Punto
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Mawia się, że Fiat 126p faktycznie zmotoryzował Polskę. Nawet jeśli jest w tym określeniu przesada, to trzeba przyznać, iż ten model auta ma wielkie wpływ na nasz polski rynek. Dowodem tani i ogólnodostępny Cinquecento, który po pewnym czasie doczekał się i swojego lepszego następcy. Na pewno trzeba potwierdzić, iż to tak naprawdę Seicento jest następcą roli takiego samochodu, którym w dawnych czasach był znany wszystkim “maluszek”.

Kupno opon

  • Posted on: 6 May 2021
  • By: addmean
Opona samochodowa
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Pytanie, które opony wybrać zadaje sobie bardzo wiele osób. W końcu musimy zmieniać je co najmniej dwa razy w roku,. Więc problem ten dotyka każdego kierowcy, a każdy kierowca nawet nie umiejąc zmienić opony, powinien udać się do mechanika, aby ten zrobił to za niego. Czynność ta jest powtarzana w trosce o nasze bezpieczeństwo. W końcu wie o tym każdy kierowca, który jest rozsądny.

Jak przygotować nasz samochód na czas zimy?

  • Posted on: 4 November 2020
  • By: addmean
opony
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Wielkimi krokami przybliża się najbardziej znienawidzona pora roku przez wszystkich kierowców - zima. W tym okresie możliwość swobodnego przejeżdżania kilometrów na drogach będzie niebywale utrudniona z uwagi na niesprzyjające okoliczności pogodowe. Spore opady śniegu oraz marznący lód na drogach wymaga od nas podniesienia uwagi na drodze, tak aby nie doprowadzić do kolizji. Trzeba w tej sytuacji ponadto odnotować, że jako odpowiedzialni właściciele powinniśmy obowiązkowo zatroszczyć się o stan naszego auta, by mógł bez problemu pokonywać śnieżne przeszkody.

Twój samochód troszkę psuje się? Może trzeba rozglądać się za odpowiednimi częściami zamiennymi?

  • Posted on: 2 November 2020
  • By: addmean
Części do forda
Source: http://www.flickr.com
Nie można zaprzeczyć, że Polacy użytkują coraz więcej wozów. Posiadanie własnego auta jest najzwyczajniej w świecie dogodne oraz komfortowe, ponieważ bez żadnych ograniczeń można się poruszać oraz podróżować. Kierowcy pojazdów wiedzą mimo wszystko, że bywa to też wielka odpowiedzialność, ponieważ o posiadane pojazdy trzeba dbać.

Montaż klimatyzacji do samochodu - jakim sposobem to się wykonuje?

  • Posted on: 21 October 2020
  • By: addmean
opony samochodowe
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna klimatyzacja w samochodzie wydawała się zbytkiem.
Obecnie, gdy kierowca spędza w wozie parę, czy kilkanaście godzin dziennie, pokonując w owym okresie setki kilometrów zarówno w kraju jak i za granicą, wydaje się ona czymś nieodłącznym. Jak wydajne hamulce, bądź dobrze działające dzielniki w samochodzie, tak klimatyzacja ma wielki wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Kierowca auta z funkcjonującą klimatyzacją samochodową w mniejszym stopniu ulega utrudzeniu, dzięki czemu jego biegłość psychofizyczna bywa sporo lepsza, a przeciwdziałania szybsze aniżeli u kierowcy w aucie bez klimatyzatorów.

Pages