Karton

Różnego rodzaju użycie opakowań tekturowych w powszednim życiu.

  • Posted on: 19 February 2020
  • By: addmean
Pudełka tekturowe
Author: Christian Reese
Source: http://www.flickr.com
Tektura jeden z najtwardszych materiałów papierniczych. Stosowana bywa w niejednej dziedzinie, w niektórych dość oczywista, w innej trochę mniej. Jej zadanie różni się w zależności od branży i zastosowania czyli jest stosowana w dziedzinie spożywczej jako opakowania do wszelkiego typu żywności, można ją także zauważyć w pizzeriach jak i cukierniach w charakterze opakowania na wynos inaczej kartoników w jakie wkładane jest będzie jedzenie.

Segregowanie śmieci – jak dbać o środowisko w domowym otoczeniu?

  • Posted on: 6 November 2019
  • By: addmean
segregacja śmieci
Author: Christine und Hagen Graf
Source: http://www.flickr.com
Śmieci – znajdują się w każdym gospodarstwie i niestety nie można tego uniknąć. W końcu po skonsumowaniu każdego produktu żywnościowego, wykorzystaniu każdego proszku do prania, czy też innych produktów zostaje puste opakowanie. Puste butelki, kartony, torebki, puszki – jest tego w praktyce mnóstwo i przez kilka dni można niekiedy zgromadzić całe stosy odpadów. Jednak w dzisiejszych czasach istnieją już różne sposoby na kontrolowanie śmieci w otoczeniu. W każdym domu znajduje się oczywiście śmietnik.

Napinacze, taśmy do opakowań - najlepsze propozycje

  • Posted on: 24 October 2019
  • By: addmean
opakowania produktów
Author: hcopperm
Source: http://www.flickr.com
Taśmy opakowaniowe używane do klejenia kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są wytrzymałe na rozrywanie, specyfiki chemiczne, posiadają dużą przyczepność do lepionej nawierzchni. Taśmy te są idealnym rozwiązaniem w manualnych i mechanicznych systemach pakujących.

Powszechny półprodukt opakowaniowy

  • Posted on: 27 September 2019
  • By: addmean
folia
Author: XELLA Polska Sp. z o.o.
Source: XELLA Polska Sp. z o.o.
Pakowanie produktów, to podstawa każdego producenta. Typy opakowań są zależne od pakowanego artykułu, jednak przeważnie wybieranym i wszechstronnym surowcem opakowaniowym jest folia termokurczliwa. Szeroko wykorzystywana do pakowania wszelakich wyrobów o dowolnych konturach. Jest najtańszym i w największym stopniu efektywnym półproduktem opakowaniowym. Użytkowana jest w przemyśle chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym.