karma

W jaki sposób wybierać najlepszą karmę dla swoich domowych pupili, żeby mieć gwarancję, że dostarcza się im wszystkich koniecznych składników?

  • Posted on: 24 November 2019
  • By: addmean
karma dla psów
Source: www.sxc.hu
Współcześnie, osoby, które trzymają w domu psy, koty albo inne domowe pupile, chcą zagwarantować im wszystko, co potrzebne jest im do życia. Minęły czasy, kiedy psy były karmione resztkami ze stołu i wiele osób nie przejmowało się ich prawidłowym żywieniem. Znakomicie zbilansowana dieta zwierzęcia ma tak samo istotny wpływ na jego zdrowie, jak żywienie człowieka, z tego powodu niezbędne jest wybieranie wysokiej jakości karm. Jakimi kwestiami warto się w tym przypadku kierować?

Zwierzak w domu: co jest niezbędne, aby zwierzak był zdrowy i szczęśliwy?

  • Posted on: 18 August 2017
  • By: addmean
pies z piłką i na smyczy
Author: Eamonn
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób decyduje się na wzięcie do domu czworonoga. Najchętniej wybierane są bez wątpienia psy oraz koty, które w naszych domach żyją zdecydowanie najczęściej. Bez względu na to, czy stawiamy na psa czy kociaka, zawsze musimy pamiętać o tym, że czworonóg nie jest rzeczą. Wymaga właściwej troski, dobrej karmy, wizyt u weterynarza.

Posiłki dla kotów – jak natrafić na najlepszą ofertę dla naszego ulubieńca?

  • Posted on: 15 March 2016
  • By: addmean
kociak
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Jak z szerokiej propozycji producentów wybrać najlepszą karmę dla naszego kota? Na co zwłaszcza warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim, najlepiej ocenić procentową obecność mięsa. Im wyższa, tym oczywiście lepiej.