język

Tłumaczenia prawnicze – wybierz profesjonalne biuro

  • Posted on: 7 September 2019
  • By: addmean
tłumaczenia
Author: Elizabeth Krumbach Joseph
Source: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, że wielu ludzi nie posługuje się językiem obcy na tyle, na ile by chcieli. W wyniku tego sami nierzadko jesteśmy niejako zmuszeni do korzystania z usług tych, którzy mają wiedzę potrzebną do przetłumaczenia danego tekstu pisanego bądź treści mówionej. Niestety czasami jest i tak, że bez odpowiedniego wykształcenia, nawet przy znajomości języka nie mamy możliwości go wykorzystać z powodu tego, że konkretne dokumenty wymagają przełożenia przez przysięgłego tłumacza, kzawodowo zajmującego się tego typu sprawami. Z tego też powodu można napotkać różne miejsca, w których można liczyć na pomoc fachowca.

Nauka hiszpańskiego w najlepszej cenie

  • Posted on: 4 April 2019
  • By: addmean
szkoła językowa - zajęcia
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pod uwagę dzisiejsze możliwości nauczania języków obcych, trzeba zwrócić uwagę na aktywności tak bardzo różnorodne. Między innymi nauka hiszpańskiego jest obecnie w cenie, gdyż jest to drugi, tuż po angielskim, ważny język dla Europejczyków i nie tylko!

Kim jest tłumacz przysięgły

  • Posted on: 7 March 2019
  • By: addmean
tłumaczenie
Author: Lori Mazzola
Source: http://www.flickr.com
Postęp cywilizacyjny a także coraz to większy rozwój wielu gałęzi przemysłu i wielu branż, które nastawiły się na podbój międzynarodowego zaplecza, postawił wielu biznesmenów przed koniecznością korzystania z oferty profesjonalnych biur tłumaczeń, które mają za zadanie realizowanie tłumaczeń treści wymagających większej dokładności, wiedzy i umiejętności.

Język polski - informacja ogólna

  • Posted on: 8 February 2019
  • By: addmean
kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski jest językiem indoeuropejskim i przynależy do słowiańskiej grupy językowej. Można dokonać dalszego rozróżnienia, wydzielając języki słowiańskie na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (rosyjski a także białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, czeski).


Polacy oraz Słowacy rozumieją się bez większych komplikacji, z kolei Polacy oraz Czesi rozumieją się dopiero po wychyleniu kilku piwek.

Czemu opłaca się uczyć języka angielskiego? Jakie są ważne powody by to zrobić?

  • Posted on: 2 February 2019
  • By: addmean
nauka języków
Author: Shane Global
Source: http://www.flickr.com
Czy opłaca się chodzić na lekcje języka angielskiego? To pytanie przede wszystkim wydaje się zbyt banalne, ponieważ odpowiedź jest oczywista. Nauka tego języka to jedynie korzyści. Każdy bowiem ma jakieś inne priorytety, które chciałby osiągnąć dzięki nauce tego języka. Czy są to wyjazdy zagraniczne, praca czy poznawanie ludzi z różnych państw, a może kontakty w celach biznesowych, literatura obca czy zdobycie różnych certyfikatów - każdy powód jest odpowiedni, aby zacząć się uczyć.

Pages