ISO

Diagnostyka wibracyjna a także drganiowa - a więc, w jaki sposób zadbać o swoje sprzęty, aby działały jak najdłużej

  • Posted on: 3 April 2019
  • By: addmean
system
Czym bywa diagnostyka? A w szczególności wibracyjna oraz drganiowa? Czy istnieje między nimi jakaś różnica? W jaki sposób istnieje możliwość serwISOwać urządzenia (konkretnie z działu przemysłowego), które to są poddawane takiego rodzaju diagnostyce? Na czym ogólnie może polegać diagnostyka przemysłowa? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez problemu znajdziesz w środku naszego nowego felietonu!


Słowo "diagnostyka" niezwykle często kojarzy się naszym osobom z diagnozowaniem naszych osób poprzez jakiegoś typu lekarza.

ISO 27001 kontroluje przejście danych

  • Posted on: 1 July 2017
  • By: addmean
Akta
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że nie każde informacje, które pojawiają się w jakiejś firmie, pasują do tego, żeby miały do nich dostęp osoby postronne. Identycznie jak nie możemy pozwolić, by informacje o adresie zamieszkania konkretnych ludzi, okazały się powszechne, bo może się wtenczas stać tak, że wpadną w nieodpowiednie ręce.

Specjalnie przygotowane normy dla firm

  • Posted on: 3 January 2015
  • By: addmean
łąka
Author: PhillipC
Source: http://www.flickr.com/
Szczególnie znaną na naszym polskim rynku normą zarządzania środowiskowego jest norma iso 14001. Jest to jeden ze standardów iso, jaki opublikowany został przez British Standards Institution w 1992 roku. Był to wówczas pierwszy światowy standard, który ściśle związany był z systemem zarządzania środowiskiem BS 7750. Kilka lat później instytucja opublikowała poprawioną wersję normy, którą była właśnie 14001. Ma to niemałe znaczenie do dnia dzisiejszego.