inwestycje

Inwestycje budowlane - aspekty prawne

  • Posted on: 14 September 2021
  • By: addmean
Każdy człowiek na pewnym etapie życia wysnuwa wniosek, że chciałby mieć własne mieszkanie a może i dom. Gdy już podejmiemy decyzję zaczyna się zawiły proces nabywania lub stawiania domu. Wielu ludzi obecnie decyduje się na kupienie lokalu od dewelopera. W każdej z tych sytuacji warto zapoznać się z przepisami, jakie regulują tę dziedzinę.

Czy budowa paliwowej stacji to dobra inwestycja, na co należy zwrócić uwagę przy tego typy biznesie.

  • Posted on: 13 February 2021
  • By: addmean
samochód na stacji
Author: Pic Basement
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób poszukując sposobu na otwarcie swojego biznesu wybiera stację benzynową. Jednak wybierając taki kierunek należy być świadomym faktu, że nie będzie to tani i łatwy biznes. Samo wybudowanie stacji to koszt co najmniej kilku milionów, a będzie się na to składać zakup odpowiedniej działki, wystawienie obiektu i kupno koniecznych sprzętów i wyposażenia.

Jak grać na giełdzie żeby stać się milionerem czyli podstawowe informacje o tym, jak inwestować w papiery wartościowe.

  • Posted on: 21 November 2020
  • By: addmean
giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Giełda od chwili gdy została otworzona budzą wiele emocji. Każdy, kto zaczyna o niej myśleć poważniej marzy o wielkich pieniądzach, jakie się urodziły na handlu akcjami. Faktycznie na giełdzie można zarobić, i to czasami dość dużo. Co prawda czas szybkich fortun, jak to miało miejsce na samym początku działalności chyba już definitywnie minął, jednak w dalszym ciągu zachowaniu określonych zasad da się nieźle zarobić.

Pięć najważniejszych wytycznych nabycia mieszkania od dewelopera

  • Posted on: 13 November 2020
  • By: addmean
nowe mieszkanie deweloperskie
Source: pixabay.com
Kupno mieszkania to nadzwyczaj ważka decyzja życiowa, w związku z tym bezsprzecznie nie wolno podejmować jej nierozważnie. Do kupienia mieszkania należy podejść sumiennie i z rozsądkiem. Należałoby poznać 5 istotnych kroków zakupu mieszkania od dewelopera, dzięki jakim dowiemy się, na co zwrócić uwagę przy tego typu inwestycjach. Po pierwsze musimy ocenić swoje możliwości skarbowe i to nim zaczniemy szukać interesującego nas mieszkania. Od kwoty, którą zdołamy przeznaczyć na nabycie nieruchomości będzie zależeć nasz zakres wyszukiwań.

Pages