Internet

Czym jest plik ISO i gdzie się go wykorzystuje?

  • Posted on: 17 November 2022
  • By: addmean
trendy
Author: Michael Pollak
Source: http://www.flickr.com
Wiele gier oraz aplikacji - zwłaszcza takich, które zajmują sporo miejsca - możemy pobrać z Internetu w formie pewnego pliku. Co to jest tego typu plik i jak go uruchomić - to opiszemy w niniejszym artykule.


Sama nazwa ISO to nie jest skrót od anglojęzycznych wyrazów (jak ma to miejsce w rzeczywiście wielu przypadkach), lecz nazwa własna, której źródłosłów pochodzi od International Organisation for Standarization - ponadnarodowej organizacji zrzeszającej krajowe organizacje normalizacyjne.

Obuwie dla najmłodszych od polskiego fabrykanta Befado

  • Posted on: 3 November 2022
  • By: addmean
buty dziecięce befado
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Poszukując butów dziecięcych wyśmienitej jakości, należałoby poznać się z ofertą fabrykanta Befado. To polski, polecany fabrykant obuwia cudownej jakości, który posiada wielki wybór produktów. Każdy z rodziców w ofercie Befado odnajdzie idealne buty dla swojej pociechy.

Z jakich powodów dobrze jest korzystać z platform zakupowych?

  • Posted on: 12 October 2022
  • By: addmean
Sklep internetowy
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzenie procesów zakupowych to jedno z nadrzędnych zadań w twojej firmie, powinieneś zainteresować się nowoczesnymi rozwiązaniami, jakie poprawią sprawność realizowanych działań. Takie rozwiązanie to e-procurement, czyli narzędzie służące do automatyzacji zakupów. Czym się cechuje i jakie są jego zalety?

Czy zimowe ogumienie to wymóg?

  • Posted on: 10 September 2022
  • By: addmean
Author: KURSANT
Za oknem lato w rozkwicie, gorąco, nikt z nas z pewnością nie rozmyśla o śniegu i ujemnych temperaturach, a przecież to najodpowiedniejszy czas, aby rozważyć kupno nowych opon zimowych do samochodu. Wielu producentów w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po okazyjnych cenach.

Co można, a czego nie wypada publikować na swojej stronie w internecie? Kilka słów o prawach autorskich i licencjach.

  • Posted on: 3 September 2022
  • By: addmean
Prawo autorskie
Author: Report Verlag
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie słychać o nie przestrzeganiu prawa autorskiego przez internautów. Z drugiej strony publikowane są informacje o tym, że treści opublikowane w sieci stają się publicznie dostępne już na zawsze. Jaka jest prawda? Dużo zależy od autora i państwa, z którego została udostępniona treść.

Pages