higiena

Sprzęt do łazienek ogólnodostępnych

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
publiczny wc
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com
Plaga much i innych insektów dotyczy nas wszystkich. Jest to kłopot, z jakim borykamy się szczególnie w okresie letnim. Najlepszym rozstrzygnięciem tego problemu są profesjonalne lampy na muchy, unieszkodliwiające większą część fruwających insektów, w tym przede wszystkim komary, muchy, czy meszki. Zasada działania takiej lampy jest bardzo prosta. Lampa przyciąga insekty promieniami transmitowanymi przez świetlówki, a później unieszkodliwia je.

Maszyny sprzątające w ofercie sklepów online – o czym należy przede wszystkim pamiętać zanim dokona się zakupu?

  • Posted on: 7 August 2019
  • By: addmean
sprzątnie
Author: Sjoerd Lammers street photography
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie to jeden z tych obowiązków, których ogromna większość osób nie lubi, ale musi wykonywać, by funkcjonować w poukładanym i czystym środowisku. Wskazane jest odpowiednio rozplanować pracę, aby sprzątnąć mieszkanie możliwie jak najszybciej. Można również uprościć sobie utrzymanie porządku poprzez wykorzystanie pomocnych urządzeń sprzątających. W swojej ofercie sprzedają je liczne sklepy w Internecie. O czym należy pamiętać, zanim podejmie się decyzję na temat zakupu? W pierwsze kolejności, warto się zastanowić nad tym, jakie urządzenia są faktycznie najbardziej potrzebne.

Czym się odróżnia specyfika szkół policealnych i czy opłaca się uczęszczać do szkoły tego typu

  • Posted on: 11 January 2015
  • By: addmean
książki
Source: http://www.sxc.hu/
Kwalifikowany opiekun osoby starszej przede wszystkim pomaga seniorowi utrzymać higienę osobistą, przygotowywać codzienne posiłki czy dawkować leki. W sytuacji osób chorych czy niepełnosprawnych wielokrotnie konieczne bywa również robienie zastrzyków, zmiana opatrunków oraz codzienna rehabilitacja. Bardzo istotne jest także, aby opiekun monitorował stan zdrowia podopiecznego. Do jego zadań należy w szczególności codzienna kontrola stanu zdrowia osoby starszej. Jest to bardzo pomocne dla osób, które nie zdecydowały się na studiowanie, a ukończyły przykładowo jedynie liceum. W większych miastach w Polsce obecnie zauważa się ciągły wzrost liczby szkół tego rodzaju.