garaż

Co powinien posiadać w pomieszczeniu technicznym każdy, kto chce własnoręcznie skonstruować balustradę na taras albo schodową poręcz

  • Posted on: 16 October 2020
  • By: addmean
poręcz
Author: Provex
Source: Coram Poland
Barierki albo poręcze przy stopniach schodów są nie tylko dekoracją naszych mieszkań, ale przede wszystkim gwarantują poczucie bezpieczeństwa domownikom, a także ich gościom. Można je kupić w sklepach, zlecić ich wykonanie według indywidualnego planu bądź zakasać rękawy i samodzielnie je stworzyć.

Niedrogi, a zarazem solidny i piękny garaż, czyli życzenia przeciętnych właścicieli samochodów

  • Posted on: 10 September 2020
  • By: addmean
garaż
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mieszkamy w domku wybudowanym parędziesiąt lat temu, to na pewno każdego dnia doświadczamy niedogodności związanych z niedostateczną liczbą gniazdek. O ile przed laty nie korzystaliśmy na masową skalę z tylu sprzętów AGD, to dziś w pomieszczeniach mieszkalnych, a szczególnie w kuchni potrzebujemy co najmniej parę takich gniazdek.

Producent bram garażowych odpowiednio zaznaczy czego oczekują jego kontrahenci

  • Posted on: 6 January 2019
  • By: addmean
Brama segmentowa WIŚNIOWSKI wyposażona w mechanizm otwierający OPTIMUM. Całość oznaczona europejskim certyfikatem CE gwarantujący bezpieczeństwo systemu.
Author: WIŚNIOWSKI
Source: WIŚNIOWSKI
Kiedy mamy garaż, w którym chcemy stawiać nasz wóz, to chcemy posiadać pewność, że okazuje się być on tak dobrze zabezpieczony, że nikt niepowołany nie będzie posiadał możliwości do niego się włamać.