fundusze

Niewielki remont w czasie urlopu? Sprawdź, jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy

  • Posted on: 8 August 2019
  • By: addmean
gazetki
Wakacje to nie tylko doskonały czas na zregenerowanie się. Kilka dni z niego ze spokojem możemy przeznaczyć na małe prace domowe, na które do tej pory nie mieliśmy czasu. Sporządźmy listę rzeczy do załatwienia. Jeśli szykuje nam się większy remont, obowiązkowo musimy zapoznać się z przeróżnymi ofertami. W rezultacie uda nam się zaoszczędzić. Od czego trzeba zacząć?

Przekonaj się czy osobisty fundusz inwestycyjny nie byłby dobrym wyjściem na ulokowanie Twoich pieniędzy

  • Posted on: 28 May 2019
  • By: addmean
inwestowanie w fundusze
Source: http://pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno wiele ludzi marzyło o posiadaniu złotej karty, jaka była oznaką majętności. Obecnie tego typu karta to bezsporne minimum dla każdego biznesmena, który co dzień rozkręca swój biznes. Jeżeli i Ty rozporządzasz niemałą ilością pieniędzy, które zamierzasz pomnażać to powinieneś dowiedzieć się w jaki sposób zrobić to najkorzystniej.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 3 April 2019
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne rodzaje reklamy, w tym także reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, gdy zaprojektowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Działki pod inwestycje - jak działać dostając w spadku niepotrzebne grunty?

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
inwestycje
Author: Frerk Meyer
Source: http://www.flickr.com
Życie tworzy różne scenariusze. Jedne momenty zostają na długo w pamięci, będąc jednymi z najlepszych dni jakich dane nam było być uczestnikami, inne znowu chciałoby się z owej pamięci wykasować. Litania wartych zapamiętania wspomnień może być bardzo długa. Pierwszy wymarzony samochód, pierwszy pocałunek, wesele, zdobycie wymarzonej pracy, narodziny potomka to zaledwie niektóre z nich.

Pages