fundusze

Niewielki remont w czasie urlopu? Sprawdź, jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy

  • Posted on: 4 October 2020
  • By: addmean
gazetki
Wakacje to nie tylko doskonały czas na nabranie sił. Kilka dni z niego spokojnie możemy przeznaczyć na małe prace domowe, na jakie do tej pory nie mieliśmy czasu. Sporządźmy listę rzeczy do załatwienia. Jeżeli szykuje nam się większy remont, bez wątpienia musimy zapoznać się z przeróżnymi ofertami. W efekcie uda nam się zaoszczędzić. Od czego należy zacząć?

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 30 September 2020
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Projektując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę wszystkie formy reklamy, w tym również reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, ponieważ z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, gdy zaprezentowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

Przekonaj się czy osobisty fundusz inwestycyjny nie byłby dobrym wyjściem na ulokowanie Twoich pieniędzy

  • Posted on: 17 September 2020
  • By: addmean
inwestowanie w fundusze
Source: http://pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno wiele osób śniło o posiadaniu złotej karty, która była oznaką zamożności. W chwili obecnej tego typu karta to bezdyskusyjne minimum dla każdego przedsiębiorcy, który codziennie rozkręca swój biznes. Jeśli i Ty zarządzasz niemałą ilością pieniędzy, które pragniesz pomnażać to warto dowiedzieć się jak zrobić to najlepiej.

Pages