firma

Wycena udziałów spółek majątkowych

  • Posted on: 3 July 2020
  • By: addmean
wycena firm
Author: istock
Source: istockphoto.com
Otwarcie własnej firmy a następnie jej rozwijanie to naturalna kolej rzeczy, która jest spotykana u większości przedsiębiorców. Lecz prowadząc przez wiele lat biznes, zdobywając kolejne zlecenia, kontrakty i klientów niektórzy przedsiębiorcy nie do końca będą się orientować, jak dużo ich firma jest warta. Często pytanie tego typu pojawia się dopiero wtedy, gdy ktoś złoży propozycję kupna firmy. Wielu właścicieli odmówi, gdyż będzie chciała dalej prowadzić swój biznes, ale część z pewnością się nad tego typu ofertą zacznie zastanawiać.

Co dzisiaj kupić można w coraz popularniejszych pośród konsumentów internetowych sklepach.

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
Internet
Author: Bas Evers
Source: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe od kilku lat zyskały taką samą popularność, co tradycyjne placówki, a oferta produktów, które oferują, cały czas się zwiększa. Przyczyn takiej sytuacji będzie kilka, przede wszystkim zakupy w sieci są bardzo wygodne, zamówienia składać się da praktycznie bez ograniczeń, bez konieczności kontrolowania godzin kiedy sklep jest otwarty. Duże znaczenie mają też dużo niższe ceny, niż w tradycyjnych placówkach, i dostawa bezpośrednio do domu, bez niepotrzebnego wożenia zakupów.

Co miało by pasować do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?

  • Posted on: 8 May 2020
  • By: addmean
fotowoltaika
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Już Stefan Żeromski w wydanej w tysiąc dziewięćset dwudziestym czwartym roku książce pt. Przedwiośnie zastosował nazwy "szklane domy". Opisywał w niej konstrukcję tego typu domów, przykładowo szklane podłogi, sufity czy ściany oraz przykładowo wariant ich ogrzewania "ciepła woda w okresie zimowym idzie dokoła ścian".

Czemu współczesne programy komputerowe mają możliwość wesprzeć funkcjonowanie firmy?

  • Posted on: 7 May 2020
  • By: addmean
Program do fakturowania
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, która zastanawia się nad rozpoczęciem swojej działalności gospodarczej, powinna być świadoma tego, że prowadzenie firmy z pewnością nie jest przysłowiową „bułką z masłem”. Na szczęście dzisiaj na rynku oferowanych jest wiele pomocnych rozwiązań, dzięki którym kategorycznie łatwiej jest administrować przedsiębiorstwem. Na uwagę zasługują głównie nowoczesne programy komputerowe, które charakteryzują się ogromną popularnością.

Jak wybrać najlepszą firmę windykacyjną i kiedy może pomóc prawnik?

  • Posted on: 6 May 2020
  • By: addmean
prawnik
Author: Michael
Source: http://www.flickr.com
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego może pochwalić się coraz większym szacunkiem właścicieli kancelarii prawnych i ekspertów – co roku pnie się o kilka szczebli wyżej w rankingach uniwersytetów. Absolwenci uniwersytetu chętnie zostają w Rzeszowie, rozkręcają tu firmowane swoim nazwiskiem kancelarie prawnicze i zaczynają działalność niezależnie.

Pages