firma windykacyjna

Rodaków życie na kredyt, czyli co winniśmy wiedzieć, o rezultatach znajdowania się na liście dłużników

  • Posted on: 9 October 2020
  • By: addmean
odzyskiwanie długów
Author: Mark Warner
Source: http://www.flickr.com
Przejściowy brak pieniędzy nie staje się jeszcze tragedią, zawsze przecież można wziąć kredyt bądź pożyczyć niedużą sumę u członków najbliższej familii. Sprawa przedstawia się o niebo gorzej, gdy ktoś wpada w sieć długów i przez większą dni w roku żyje na kredyt. Z tej przyczyny przed zawarciem umowy warto niepobieżnie przeczytać jej warunki. Wybrane z nich mogą przecież okazać się bardzo niekorzystne. A stąd już jedynie krok, aby lista dłużników zawierała dane takiego petenta.

Jak odzyskać zaległe należności? Zobacz ten artykuł!

  • Posted on: 25 September 2020
  • By: addmean
firma windykacyjna
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonowanie firmy na rynku jest niewątpliwie powiązane z zawieraniem umów z innymi podmiotami. Zamiana własnych produktów czy proponowanie usług w zamian za otrzymanie płatności jest przeważnie obiektem naszych umów zawieranych pomiędzy przedsiębiorstwami.

Do czego odnosi się windykacja, w jakich sytuacjach może być przeprowadzana? Czym się różni od egzekucji komorniczej?

  • Posted on: 18 August 2020
  • By: addmean
monety
Author: Ttaaj
Source: http://www.flickr.com
Trzeba przyznać, iż coraz więcej Polaków zadłuża się w różnorakich instytucjach. Wszystko więc prezentuje się naprawdę dobrze, dopóki spłacamy raty czasowo, gorzej jednakowoż, jak zaczyna brakować oszczędności na terminowe regulowanie należności. W tego typu sytuacji może być niezbędna windykacja.