finanse

Najważniejsze zalety współpracy niewielkich przedsiębiorstw z dobrymi prawnikami.

  • Posted on: 6 January 2021
  • By: addmean
Prawnik
Author: nexa.center
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie swojej działalności wiązać się będzie nierozerwalnie z podejmowaniem wielu istotnych decyzji, lecz także współpracowania z różnymi podmiotami. Przykładowo mogą to być klienci albo dostawcy, lecz niekiedy również najróżniejsze instytucje, w tym nawet i sądy. Podczas takiej współpracy często niezbędne będzie przygotowanie różnych pism i umów, jakich odpowiednia merytoryczna treść jest niezwykle istotna.

Pomoc w odprawie celnej podczas importu z Chin.

  • Posted on: 17 December 2020
  • By: addmean
statek wycieczkowy na morzu
Author: Florian Christoph
Source: http://www.flickr.com
Chiny to państwo, które zajmuje kierowniczą pozycję siły gospodarczej na ziemi. Kraj ten w zeszłych kilkunastu latach oferuje firmom i biznesmenom szansę rozrostu obszaru branży kupieckiej w w naszym kraju, europie oraz na rynkach światowych. Duża ilość firm by utrzymać się na rynku i podwyższyć swoją konkurencyjność musi poszukiwać innych źródeł zaopatrzenia. Trafnym wyborem jest na pewno import z Chin.

Oferta pożyczki, która spodoba się każdemu, kto potrzebuje bardzo szybko niezbędnej gotówki

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
pożyczka
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Na rynku pojawiają się rozmaite oferty dedykowane dla osób poszukujących pieniędzy od ręki. Pożyczki to sposób na zrealizowanie swoich bieżących spraw oraz metoda, jaką wiele osób stosuje po to, by w końcu spełnić swoje marzenia, na które latami musowo by było odkładać większe sumy. Nierzadko nie możemy sprostać naszym własnym wymaganiom i właśnie dlatego tak wielu z nas korzysta z ekspresowych pożyczek czy kredytów.

Pracujesz? Pamiętaj o rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym - poznaj, jakie masz obowiązki skarbowe

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
pit
Author: Chris de Kok
Source: http://www.flickr.com
W każdym kraju – też u nas – obowiązuje ściśle określone prawo podatkowe. Nakłada ono na osoby pracujące oficjalnie i osiągające tym samym dochód obowiązek rozliczenia się z fiskusem. Zlekceważenie tego obowiązku zawsze oznacza bardzo duże kłopoty. Bardzo dużo osób zastanawia się jak wypełnić PIT. Tymczasem wystarczy sięgnąć po program z Internetu.

Pages