finanse

Pracujesz? Pamiętaj o rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym - poznaj, jakie masz obowiązki skarbowe

  • Posted on: 3 July 2020
  • By: addmean
pit
Author: Chris de Kok
Source: http://www.flickr.com
W każdym państwie – także w Polsce – obowiązuje ściśle ustalone prawo podatkowe. Nakłada ono na osoby pracujące legalnie i tym samym zarabiające obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Niedopełnienie tego obowiązku zawsze oznacza bardzo duże kłopoty. Dużo osób zastanawia się jak wypełnić PIT. Okazuje się, że wystarczy pobrać program z Internetu.

Deklaracja podatkowa oraz inne informacje w temacie biznesu

  • Posted on: 21 October 2019
  • By: addmean
dotacje z UE
Prowadzenie własnego interesu nie jest banalną sprawą. Należy naprawdę wiele rzeczy ogarnąć. Należy pamiętać o całej biurokracji. Bo prawda jest taka, że Polska niestety jeszcze biurokracją stoi. Kiedy chodzi o podatki, to powinniśmy mieć ludzi, którzy wiedzą o co chodzi. Bez sensu samemu bawić się ze wszystkim, gdy nie mamy na ten temat pojęcia.

Pomoc w odprawie celnej podczas importu z Chin.

  • Posted on: 6 September 2019
  • By: addmean
statek wycieczkowy na morzu
Author: Florian Christoph
Source: http://www.flickr.com
Chiny to państwo, które obejmuje kierowniczą rangę władzy ekonomicznej na świecie. Kraj ten w minionych kilkunastu latach oferuje przedsiębiorcom i kontrahentom możliwość zwiększenia sektora praktyki handlowej w w naszym państwie, europie oraz na rynkach światowych. Dużo firm by istnieć na rynku i zwiększyć swoją jakość musi poszukiwać innych środków wyposażenia. Trafnym wyborem jest bezsprzecznie import z Chin.

Chcesz zamieszkać już sam? Najlepiej zakupić własne mieszkanko

  • Posted on: 14 June 2019
  • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Jeszcze w poprzednim pokoleniu nie było nic zaskakującego w tym, że dzieci przez wiele lat już po wejściu w dorosłość mieszkały ze swoimi rodzicami. Niektórzy nigdy się nie wyprowadzali. W konsekwencji występowały tak zwane domy wielopokoleniowe. Dzisiaj takie podejście jest już naprawdę niezwykle rzadkie. Znaczna część młodych ludzi pragnie mieszkać samodzielnie.

Pages