drewno

Co miało by pasować do wizji roztaczanej przez Stefana Żeromskiego?

  • Posted on: 8 May 2020
  • By: addmean
fotowoltaika
Author: Team Massachusetts 4D Home
Source: http://www.flickr.com
Już Stefan Żeromski w wydanej w tysiąc dziewięćset dwudziestym czwartym roku książce pt. Przedwiośnie zastosował nazwy "szklane domy". Opisywał w niej konstrukcję tego typu domów, przykładowo szklane podłogi, sufity czy ściany oraz przykładowo wariant ich ogrzewania "ciepła woda w okresie zimowym idzie dokoła ścian".

Jakie modele szafek wybrać, aby w mieszkalnych pomieszczeniach stworzyć wyjątkowy klimat

  • Posted on: 3 March 2020
  • By: addmean
meble łazienkowe
Source: pixabay
Nasze mieszkania są urządzone na wiele różnych sposobów, gdyż każdy właściciel ma swoje gusta i co jeden wyrzuci z salonu, to inny kupuje na portalach aukcyjnych. Tymczasem naprawdę rewelacyjny gust ma nade wszystko ten, kto umie tak wyposażyć własne M3, żeby oczarowało każdego. Zresztą de facto nie mamy na myśli drogich mebli, ani mozaiki za bajońskie sumy, lecz bardzo cenną umiejętność dobierania i komponowania określonych elementów wyposażenia - jedynie wtedy w ten sposób można w mieszkaniu stworzyć wyjątkowy rodzinny klimat.

Jakie kupić meble ogrodowe? Na co zwracać uwagę przy wyborze swojego zestawu meblowego?

  • Posted on: 5 October 2019
  • By: addmean
ogród
Author: Homebook.pl
Source: Homebook.pl
Meble ogrodowe powinny przede wszystkim pasować do otoczenia, z jakim będą sąsiadować. Meble umiejscowione blisko domu powinny stworzyć zgraną całość z elewacją budynku, natomiast te w pobliżu roślin powinny wzbogacać ich wygląd. Meble muszą również pasować do charakteru ogrodu. W takim sensie więc meble żeliwne będą pasowały do ogrodów z przystrzyżonymi roślinami w stylu klasycystycznym. Nowatorskie formy architektoniczne to natomiast meble proste, forma minimalistyczna.

Szukasz mebli? Przeanalizuj parę wskazówek, w jaki sposób nabyć te najlepsze

  • Posted on: 2 August 2019
  • By: addmean
Pomieszczenie, które oddycha
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications
Aranżowanie domu – jeżeli tylko mamy zebrane fundusze – może być niewątpliwą przyjemnością. Fajnie jest chodzić po sklepach, wybierać następne dodatki i cieszyć się widząc, jak nasze gniazdko pomału nabiera wyrazu. Nim jednak wybierzesz się na zakupy, musisz poznać kilka wskazówek, które podpowiedzą ci, na co zwracać uwagę w czasie wyboru.

Pages