dostawa

PRZEPISY SKLEPU – KLAUZULE ZABRONIONE.

  • Posted on: 4 March 2021
  • By: addmean
Regulamin sklepu internetowego
Author: Historyworks
Source: http://www.flickr.com
Wielu sprzedawców online zamieszcza w regulaminach zapisy niezgodne z prawem, często czyniąc to nieświadomie.Zapisy te tworzone są też czasami, przez właścicieli sklepów, którzy chcą unikać odpowiedzialności za działalność swoją lub innych firm, z którymi kooperują.

Święto Mikołaja - wyjątkowy czas na prezenty

  • Posted on: 17 February 2021
  • By: addmean
biskupia czapka
Grudzień to okres, w którym we wszelakich sklepach wydajemy o wiele więcej pieniędzy niż kiedyś indziej. Dzieje się tak, bo w tym okresie przypadają dwie okazje, które wiążą się z tradycją dawania sobie podarunków.


Pomimo iż obie wspomniane powyżej okazje w sposób ścisły związane są z katolicyzmem, nie przeszkadza to ateistom ani wyznawcom innych religii w kultywowaniu wiążących się z nimi tradycji.

Kiedy w najbliższym czasie zamierzasz zrobić remont, śledź gazetki promocyjne, by trafić na atrakcyjne promocje

  • Posted on: 6 September 2020
  • By: addmean
Gazetka promocyjna
Każda osoba, która zdecyduje się na przeprowadzenie remontu, ma świadomość, jak wielkie płatności to za sobą pociąga i że warto przyszykować się na naprawdę znaczne wydatki. Oczywiście zanim weźmie się do pracy, warto się do tego przyszykować oraz przeglądać promocje pobliskich sklepów budowlanych. Skrupulatne zaplanowanie kosztów remontowych pomaga nabywać taniej oraz zachować w kieszeni część środków.