deweloper

Chcesz zamieszkać już sam? Najlepiej zakupić własne mieszkanko

  • Posted on: 28 January 2021
  • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Jeszcze w poprzednim pokoleniu nie było nic zadziwiającego w tym, że dzieci bardzo długo mieszkały ze swoimi rodzicami. Niektórzy nawet w ogóle się nie wyprowadzali. W konsekwencji spotykane były domy o charakterze wielopokoleniowym. Na chwilę obecną takie podejście jest już naprawdę niezwykle rzadkie. Zdecydowana większość młodych ludzi chce mieszkać samodzielnie.

Co w sytuacji, gdy chcemy sprzedać lokum

  • Posted on: 29 November 2020
  • By: addmean
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Jest dużo biur nieruchomości, do których możemy się zgłosić, gdy chcemy sprzedać mieszkanie. Sporo osób myśli, że lepiej sprzedać mieszkanie bez pośrednika, nie trzeba wtedy pokrywać kosztów prowizji za wsparcie fachowca. Ale o wiele lepiej zdecydować się na sprzedaż jakiegokolwiek lokalu właśnie z pośrednikiem. Przez to, że przekażemy ofertę dotyczącą naszego mieszkania do biura nieruchomości zyskamy pewność, że wszystko będzie się odbywało we właściwy sposób.

W jakim miejscu poszukiwać ofert mieszkań na sprzedaż?

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
O ile pragniemy kupić mieszkanie, to na początek winniśmy zastanowić się czy ciekawi nas nowiutkie mieszkanie z rynku wtórnego albo być może mieszkanie z rynku pierwotnego. Zarówno na pierwszym, jak też na drugim rynku odnajdziemy mnogość ciekawych mieszkań na sprzedaż, jednakże różnica w mieszkaniach jest dość znacząca.

Być może właśnie w tej chwili jest odpowiedni czas na kupno mieszkania z pierwotnego rynku nieruchomości

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie w lofcie
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania jest jedną z najpoważniejszych decyzji, którą będziemy musieli podjąć w życiu. Aktualnie bardzo dużo młodych osób stawia na to, aby jak najszybciej wynieść się od swoich rodzicieli. Pragną oni już w młodym wieku zacząć funkcjonować na własną rękę.