deweloper

Być może właśnie w tej chwili jest odpowiedni czas na kupno mieszkania z pierwotnego rynku nieruchomości

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie w lofcie
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania jest jedną z najpoważniejszych decyzji, którą będziemy musieli podjąć w życiu. Aktualnie bardzo dużo młodych osób stawia na to, aby jak najszybciej wynieść się od swoich rodzicieli. Pragną oni już w młodym wieku zacząć funkcjonować na własną rękę.

Co w sytuacji, gdy chcemy sprzedać lokum

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Jest dużo biur zajmujących się obrotem nieruchomościami, do których można się zgłosić, gdy nosimy się z zamiarem sprzedaży mieszkania. Sporo osób twierdzi, że lepszą opcją jest sprzedaż mieszkania bez pośrednika, nie trzeba wtedy pokrywać kosztów prowizji za wsparcie fachowca. Ale tak naprawdę warto zdecydować się na sprzedaż mieszkania właśnie z pośrednikiem. Dzięki temu, że przekażemy naszą ofertę do biura nieruchomości zyskamy pewność, że cały proces sprzedaży odbędzie się zgodnie z prawem.

Chcesz zamieszkać już sam? Najlepiej zakupić własne mieszkanko

  • Posted on: 14 June 2019
  • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Jeszcze w poprzednim pokoleniu nie było nic zaskakującego w tym, że dzieci przez wiele lat już po wejściu w dorosłość mieszkały ze swoimi rodzicami. Niektórzy nigdy się nie wyprowadzali. W konsekwencji występowały tak zwane domy wielopokoleniowe. Dzisiaj takie podejście jest już naprawdę niezwykle rzadkie. Znaczna część młodych ludzi pragnie mieszkać samodzielnie.

W jakim miejscu poszukiwać ofert mieszkań na sprzedaż?

  • Posted on: 9 March 2019
  • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
Jeżeli pragniemy nabyć mieszkanie, to na początek musimy zastanowić się czy interesuje nas nowiusieńkie mieszkanie z rynku wtórnego albo może mieszkanie z rynku pierwotnego. Zarówno na pierwszym, jak też na drugim rynku odszukamy multum intrygujących mieszkań na sprzedaż, jednakże różnica w mieszkaniach jest całkiem znacząca.