deweloper

Co w sytuacji, gdy chcemy sprzedać lokum

  • Posted on: 21 November 2020
  • By: addmean
Mieszkania Przy Wspólnej w Sulejówku
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Jest wiele biur zajmujących się obrotem nieruchomościami, do których możemy się zgłosić, kiedy nosimy się z zamiarem sprzedaży mieszkania. Wiele osób uważa, że lepszą opcją jest sprzedaż mieszkania bez pośrednika, nie musimy wtedy ponosić kosztów prowizji za wsparcie zawodowca. Jednak tak naprawdę warto zdecydować się na sprzedaż jakiegokolwiek lokalu właśnie z pośrednikiem. Przez to, że zaniesiemy ofertę dotyczącą naszego mieszkania do biura nieruchomości będziemy mieli pewność, że cały proces sprzedaży odbędzie się zgodnie z prawem.

W jakim miejscu poszukiwać ofert mieszkań na sprzedaż?

  • Posted on: 15 September 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Source: pixabay.com
O ile pragniemy kupić mieszkanie, to na początek winniśmy zastanowić się czy ciekawi nas nowiutkie mieszkanie z rynku wtórnego albo być może mieszkanie z rynku pierwotnego. Zarówno na pierwszym, jak też na drugim rynku odnajdziemy mnogość ciekawych mieszkań na sprzedaż, jednakże różnica w mieszkaniach jest dość znacząca.

Chcesz zamieszkać już sam? Najlepiej zakupić własne mieszkanko

  • Posted on: 14 September 2020
  • By: addmean
nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie było nic zadziwiającego w tym, że dzieci bardzo długo mieszkały ze swoimi rodzicami. Niektórzy nawet w ogóle się nie wyprowadzali. Dzięki temu mieliśmy do czynienia z tak zwanymi domami wielopokoleniowymi. Na chwilę obecną takie podejście jest już naprawdę rzadkością. Znaczna część młodych ludzi pragnie mieszkać samodzielnie.

Być może właśnie w tej chwili jest odpowiedni czas na kupno mieszkania z pierwotnego rynku nieruchomości

  • Posted on: 25 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie w lofcie
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Kupno mieszkania jest jedną z najpoważniejszych decyzji, którą będziemy musieli podjąć w życiu. Aktualnie bardzo dużo młodych osób stawia na to, aby jak najszybciej wynieść się od swoich rodzicieli. Pragną oni już w młodym wieku zacząć funkcjonować na własną rękę.