długopis

Są ludzie, którzy dużą wagę przykładają do szykownych przedmiotów - nawet do wiecznych piór

  • Posted on: 18 July 2019
  • By: addmean
elegancki zestaw do pisania
Author: Classen
To prawda, że jest mnóstwo takich osób, które potrafią stracić więcej pieniędzy, aby mieć przedmioty eleganckie oraz najlepszej jakości. Może to dotyczyć mebli, ciuchów i nawet przyborów do pisania.

Z jakiego powodu warto zainwestować w gadżety reklamowe?

  • Posted on: 6 June 2019
  • By: addmean
led
Author: LANE Boys RC
Source: http://www.flickr.com
Nie możemy zaprzeczyć, że gadżety z logo firmowym to nadzwyczaj chętnie wykorzystywana forma reklamy. Fakt ów możemy bez trudu wyjaśnić – w większości wypadków nie są one zbyt drogie, zatem także i mniej zasobne przedsiębiorstwa są w stanie sobie pozwolić na tego typu reklamę.

Reklama na artykułach biurowych

  • Posted on: 7 January 2015
  • By: addmean
długopis
Author: www.iconfinder.net
Source: www.iconfinder.net
Odpowiedź na kwestię w tytule tekstu brzmi: jasne, że tak! Mimo siły mediów klasycznych (telewizja) i świeżych (internet), długopisy reklamowe jeszcze są uważane za efektywną metodę reklamową. W tym poradniku prezentujemy klarowne uzasadnienie, czemu długopisy z nadrukiem to świetny i niezbyt kosztowny pomysł na promowanie działalności gospodarczej. Niezwykle często wykorzystywane są też elementy ubioru z nadrukami o charakterze reklamowym. Są to więc koszulki, nakrycia głowy, kurtki i wiele innych. Noszą je w większości przypadków przedstawiciele danej firmy, czasami jednak zdarza się że noszone są przez ludzi nieświadomie.