dłużnicy

Rodaków życie na kredyt, czyli co winniśmy wiedzieć, o rezultatach znajdowania się na liście dłużników

  • Posted on: 9 October 2020
  • By: addmean
odzyskiwanie długów
Author: Mark Warner
Source: http://www.flickr.com
Przejściowy brak pieniędzy nie staje się jeszcze tragedią, zawsze przecież można wziąć kredyt bądź pożyczyć niedużą sumę u członków najbliższej familii. Sprawa przedstawia się o niebo gorzej, gdy ktoś wpada w sieć długów i przez większą dni w roku żyje na kredyt. Z tej przyczyny przed zawarciem umowy warto niepobieżnie przeczytać jej warunki. Wybrane z nich mogą przecież okazać się bardzo niekorzystne. A stąd już jedynie krok, aby lista dłużników zawierała dane takiego petenta.

Jak sprawić sobie efektywną windykację wierzytelności?

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
Dłużnicy
Author: Ekkehard Streit
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, ze własność prywatna stanowi dzisiaj jeden z najistotniejszych detalów, który jest chroniony ustawowo. Każdy z nas pracuje na własny dochód w pocie czoła, w następstwie tego też poszanowanie składników naszego dorobku wydaje się być rzeczą niebywale naturalną. Niemniej tymczasem jest ona narażona na licznego rodzaju próby, szczególnie jeżeli zdecydujemy podzielić się z drugą osobą własną żmudnie zapracowaną gotówką. Doświadczenie widocznie ukazuje, że niestety często nasi trasaci nie chcą pojednawczo oddać wszelkiej pożyczonej gotówki. W tych chwilach po wielokroć czujemy się niezmiernie bezradni.

Jakim sposobem zapewnić sobie dobrą windykację wierzytelności?

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Dłużnicy
Author: Ekkehard Streit
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zatuszować faktu, ze własność prywatna stanowi dzisiaj jeden z najważniejszych elementów, który jest chroniony ustawowo. Każdy z nas pracuje na osobisty dochód w pocie czoła, tym samym też szanowanie składników naszego dorobku wydaje się być sprawą niezmiernie naturalną. Niemniej wprawdzie jest ona wystawiona na licznego rodzaju próby, wyjątkowo jeżeli postanowimy podzielić się z drugą osobą własną ciężko wypracowaną gotówką. Praktyka wyraźnie pokazuje, że niestety często nasi trasaci nie chcą polubownie oddać wszelkiej nie oddanej gotówki. W tych chwilach niejednokrotnie czujemy się wyjątkowo bezradni. Szczęśliwie istnieje kilka sprawdzonych metod, dzięki którym jesteśmy w stanie uregulować nasze należności.