CV

Jaki wybrać tryb, tak aby zarobić kasę, inaczej gdzie i jak poszukiwać pracy

  • Posted on: 2 October 2019
  • By: addmean
oferty pracy
Author: Wellness GM
Source: http://www.flickr.com
Słyszy się że, „pieniądze to nie wszystko”, aczkolwiek bez nich także nie do końca jest w porządku. Nie mówimy w takiej sytuacji o zarabianiu fortuny, lecz o środkach finansowych na utrzymanie się, na zapewnienie sobie mieszkania, jedzenia i zaspokojenie podstawowych funkcji życiowych.
Tags: 

W którym miejscu można szukać pracy? Krótki poradnik.

  • Posted on: 2 October 2019
  • By: addmean
szukanie pracy
Source: pixabay.com
Od wielu lat na obszarze Polski występuje naprawdę duży poziom bezrobocia. Nie będzie to oczywiście nic dobrego. Gdy jest większe bezrobocie, wówczas będą większe trudności ze poszukaniem zatrudnienia. A zatrudnienie jest ważne przynajmniej po to, aby nie zabrakło nam pieniędzy na zapłacenie rachunków oraz zrobienie zakupów. W którym miejscu oraz jak szukać pracy, aby poszukiwania skończyły się istnym sukcesem?

Jak zachowywać się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej? O jakich rzeczach pamiętać, czego nie robić, aby nie pogorszyć własnej sytuacji?

  • Posted on: 18 May 2019
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: WOCinTech Chat
Source: http://www.flickr.com
Gdy ktoś zaprasza nas na rozmowę o pracę to znak, iż nasze CV i list motywacyjny zainteresowały rekrutera. Rozmowa ma na celu lepsze poznanie oraz zweryfikowanie podanych przez nas informacji. By więc świetnie wypaść na takiej rozmowie trzeba być naprawdę świetnie przygotowanym.

Jak znaleźć się na rynku pracy po ukończeniu szkoły?

  • Posted on: 31 January 2019
  • By: addmean
praca w hałasie
Author: Neon Tommy
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas dobrze wie, że edukacja jest niezmiernie istotnym elementem naszego życia. Staramy się za wszelką cenę zdobyć jak najrozleglejsze kompetencje, aby możliwie jak najlepiej spożytkować drzemiący w nas potencjał. Jest to rzecz jasna w pewnej mierze zwykła kolej rzeczy, dlatego że zdobycie dobrego wykształcenia w wielu wypadkach przejawia się na odszukanie doskonale opłacanej pracy.

Szukasz pracy? Zobacz, jak ją łatwo odnajdziesz.

  • Posted on: 20 November 2018
  • By: addmean
praca
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie pewnie niejednej osobie przytrafiła się sytuacja, iż został zwolniony z pracy albo też utracił ją wskutek zredukowania zatrudnienia albo także z tej przyczyny, iż jego firma upadła. W takowej sytuacji nierzadko trzeba zająć się niełatwym obowiązkiem szukania pracy. Niekiedy nie będzie to jednak skomplikowana kwestia, wystarczy, że będziemy dzwonić do znajomych lub też możliwe, że jesteśmy informatykami, lekarzami albo dobrymi budowlańcami. Tego rodzaju osoby prędko znajdują pracę.

Pages