Chiny

Sprowadzanie produktów z Kraju Środka tańszym sposobem.

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
statek-obrazek
Z powodu dużych kwot podatków w krajach europejskich, a nawet takich traktowanych przez nas jako kraje o łagodnych przepisach podatkowych dla obcokrajowców, na przykład USA, biznesy zakłada się w Chinach. Jak się okazuje nabywanie produktów wprost od producenta jest zyskowne nawet dla ludzi, którzy nabywają raczej detalicznie niż hurtowo.

Wielobranżowe hurtownie- ciekawa oferta z Chin

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
wózek widłowy
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nie jest trudno zostać właścicielem rzeczy z każdego krańca świata. Na dodatek nie trzeba nigdzie się ruszać. Trzeba pójść do sklepu, gdzie sprzedaje się na przykład towar z Chin. Taka hurtownia wielobranżowa to sklep, gdzie jest wszystko. Można tam pójść i wybrać sobie każdą rzecz. Począwszy od akcesoriów do kuchni, przez ubrania, po walizki i asortyment do łazienki. Tak, więc możemy zakupić wszystko i to za naprawdę niewielkie pieniądze.

Import z Chin - czy na tym można dalej dużo zarobić?

  • Posted on: 25 February 2021
  • By: addmean
chiny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Z pewnością wiele osób zastanawia się nad stworzeniem własnej firmy, ale martwi się, że sobie z tym nie poradzi lub posiada pomysł, jaki będzie klapą. Myśli tego typu ma wielu początkujących przedsiębiorców, ale warto mieć w pamięci to, iż kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Jeśli jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić, koniecznie zaróbmy to i przeżyjmy świetną przygodę z własną działalnością gospodarczą. Dla wielu osób najwłaściwszym pomysłem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest handel.