budynek

Na co należy kierować uwagę zakupując mieszkanie od dewelopera?

  • Posted on: 23 June 2020
  • By: addmean
mieszkanie
Author: Future PR
Source: Future PR
Bardzo wielu nabywających mieszkanie woli te nowe. Tejże tendencji sprzyja także program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dopłatę wyłącznie do nieruchomości z rynku pierwotnego. Przed transakcją warto jednak przeprowadzić dokładną analizę. Jak wykazuje praktyka śpieszenie za promocjami nie zawsze zapewnia udany sprawunek. Na co musimy kierować uwagę, żeby nie dać się naciągnąć? Decydując się na nabycie domu na rynku pierwotnym częstokroć dajemy się skusić pociągającym cenom, pięknym wizualizacjom i obietnicom inwestorów. Dobrze jest jednak zachować zdrowy rozsądek oraz dokładnie sprawdzić inwestycję, nim złożymy podpis na przedwstępnej umowie.

Świat w kawałkach, czyli zawsze coś jesteśmy w stanie z niego zbudować. Bo elementy są wszędzie, które należy poskładać

  • Posted on: 26 May 2020
  • By: addmean
Samochód BMW
Author: ralev_com
Source: http://www.sxc.hu
Świat składa się z małych elementów, bez których ciężko byłoby się zgodnie... poskładać. Ta intrygująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż długie wywody. Świat to jest po prostu zestaw małych śrubek, pasujących do siebie w określony sposób. Są to elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, żeby wszystko mogło się w sposób normalny dziać. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym brak reguł i porządku.

Niedrogi, a zarazem solidny i piękny garaż, czyli życzenia przeciętnych właścicieli samochodów

  • Posted on: 14 March 2019
  • By: addmean
garaż
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli mieszkamy w domku wzniesionym kilkadziesiąt lat temu, to na pewno każdego dnia doświadczamy utrudnień związanych z niewystarczającą liczbą gniazdek. O ile niegdyś nie korzystaliśmy masowo z tylu sprzętów AGD, to dziś w pomieszczeniach domowych, a zwłaszcza w kuchni potrzebujemy co najmniej kilka takich gniazdek.

Inwestycje budowlane - aspekty prawne

  • Posted on: 19 December 2018
  • By: addmean
Każdy z nas prędzej czy później wysnuwa wniosek, że dobrze byłoby posiadać swoje mieszkanie a może i dom. Po podjęciu tej decyzji rozpoczyna się cały proces nabywania lub budowania nieruchomości. Wielu ludzi obecnie decyduje się na zakup domu od dewelopera. Niezależnie od tego czy kupujemy czy budujemy dom warto zapoznać się z przepisami, które regulują tę działkę.

Pages