budżet

Każdy posiadający długi chciałby poczuć próbkę tego, co może dać niezależność finansowa.

  • Posted on: 21 October 2020
  • By: addmean
Windykacja
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Uczucie wolności finansowej, pojawia się z chwilą kiedy spada z dłużnika wysiłek szukania następnych kwot na spłatę zobowiązań kredytowych. Niedawna, ogólna tendencja regresywna wynagrodzeń i wzrost bezrobocia przyczyniły się do popadnięcia w spiralę kredytową tysiącom Polaków.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

  • Posted on: 17 October 2020
  • By: addmean
Akcesoria kuchenne
Author: KAM
Source: KAM
Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni nastręczyć może dość mnóstwo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, kiedy musimy od początku urządzić kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest zupełnie ograniczony. Niezwykle istotne w takim momencie, żeby podejmować decyzję, które przedmioty są nam potrzebne priorytetowe, z którymi mamy szansę poczekać.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 30 September 2020
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Projektując kampanię reklamową dla swojej firmy warto brać pod uwagę wszystkie formy reklamy, w tym również reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, ponieważ z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, gdy zaprezentowany film jest naprawdę interesująco zmontowany.

Przekonaj się czy osobisty fundusz inwestycyjny nie byłby dobrym wyjściem na ulokowanie Twoich pieniędzy

  • Posted on: 17 September 2020
  • By: addmean
inwestowanie w fundusze
Source: http://pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno wiele osób śniło o posiadaniu złotej karty, która była oznaką zamożności. W chwili obecnej tego typu karta to bezdyskusyjne minimum dla każdego przedsiębiorcy, który codziennie rozkręca swój biznes. Jeśli i Ty zarządzasz niemałą ilością pieniędzy, które pragniesz pomnażać to warto dowiedzieć się jak zrobić to najlepiej.

Pages