budżet

Zakupy spożywcze – jak można współcześnie kupować tanio produkty żywnościowe najlepszej jakości?

  • Posted on: 23 July 2019
  • By: addmean
Gazetka
Wiele osób jest przekonanych, że zdrowe odżywianie się jest dość drogie. To mylne założenie. Niezbędne jest rozsądne planowanie zakupów i swojego jadłospisu, aby dania były zdrowe, pyszne oraz nie zrujnowały posiadanego budżetu. Bardzo dużą pomocą są przeważnie gazetki promocyjne, w których można odnaleźć informacje na temat tego, jakie artykuły aktualnie oferowane są w korzystnych cenach.

Przekonaj się czy osobisty fundusz inwestycyjny nie byłby dobrym wyjściem na ulokowanie Twoich pieniędzy

  • Posted on: 28 May 2019
  • By: addmean
inwestowanie w fundusze
Source: http://pixabay.com
Jeszcze nie tak dawno wiele ludzi marzyło o posiadaniu złotej karty, jaka była oznaką majętności. Obecnie tego typu karta to bezsporne minimum dla każdego biznesmena, który co dzień rozkręca swój biznes. Jeżeli i Ty rozporządzasz niemałą ilością pieniędzy, które zamierzasz pomnażać to powinieneś dowiedzieć się w jaki sposób zrobić to najkorzystniej.

Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

  • Posted on: 3 April 2019
  • By: addmean
Telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Przygotowując kampanię marketingową dla swojej firmy warto brać pod uwagę różne rodzaje reklamy, w tym także reklamę na telebimach. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony zwraca uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, zwłaszcza, gdy zaprojektowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Każdy posiadający długi chciałby poczuć próbkę tego, co może dać niezależność finansowa.

  • Posted on: 2 February 2019
  • By: addmean
Windykacja
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Poczucie swobody ekonomicznej, jawi się z chwilą kiedy spada z dłużnika ciężar pozyskiwania kolejnych sum na regulowanie zobowiązań kredytowych. W ostatnim czasie, ogólna tendencja regresywna zarobków i wzrost bezrobocia spowodowały ogromny brak płynności finansowej rzeszy Polaków.

Pages