Auto

Internet jest bardzo pożytecznym wynalazkiem - mamy możliwość tam kupować różne rzeczy, ale także szukać zagubionych osób albo przedmiotów

  • Posted on: 2 February 2020
  • By: addmean
Opakowania plastikowe
Source: roboplast.com.pl
Kradzież niestety nie jest czymś przyjemnym. Zaginiony bliski jest jeszcze gorszą traumą. Najsilniejszy ból wynika z tego, że nie wiemy, co mogło się stać z najbliższą osobą.


Oczywiste jest, że w obu sytuacjach trzeba zawiadomić policję.

Dodatki do utrzymania czystości auta

  • Posted on: 18 December 2019
  • By: addmean
Samochód
Author: taymtaym
Source: http://www.flickr.com
Czarny osad obejmujący koła wozów, to w największym stopniu oporny rodzaj brudu, z którym stykamy się w czasie mycia samochodu. Typowy brud drogowy, jaki osadza się na kołach w szczególnie znacznej ilości z powodu ich niskiego położenia, to właściwie niewielki problem gdyż daje się usuwać typowym szamponem.

W jaki sposób ekspresowo odmienić wygląd swojego pojazdu?

  • Posted on: 5 September 2019
  • By: addmean
samochód
Author: Cezary Borysiuk
Source: http://www.flickr.com
Jednym do niedawna sposobem na modernizację wyglądu posiadanego auta było wstawienie go do lakiernika i polakierowanie go wspaniałym kolorem lakieru. ObecnieJesteśmy w stanie to wykonać znacznie szybciej, prościej i taniej. Jednym z najskuteczniejszych sposób na modernizację lakieru samochodu jest zastosowanie specjalistycznej folii. Folia pozwala nie tylko błyskawicznie zmodernizować jego wygląd. Folia do oklejania samochodu to także sposób na zabezpieczenie lakieru przed różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi.

Jakie zakupić auto: nowe czy używane? Jeden, jak i drugi wybór jest sensowny, należy jednakże pamiętać o pewnych kwestiach

  • Posted on: 14 July 2019
  • By: addmean
bmw, cars
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com
Zakup samochodu generalnie stanowi dosyć ważną decyzję, niezależnie od kwestii, czy wydajemy na auto 1000 czy 100 000 zł. Na kupnie samochodu wydatki się nie kończą.

Auro musimy ubezpieczyć, wykonywać co jakiś czas przeglądy, ponosić różne koszty eksploatacyjne. Niemniej jednakże na początku zastanawiamy się głównie nad tym, jak nabyć samochód na w miarę korzystnych warunkach. Odnosi się to zarówno do samochodów z salonu, jak i przechodzonych, jak bmw e46 używane.

Pages