atrakcje

Wrocław to obowiązkowy przystanek dla wszystkich spragnionych wrażeń estetycznych oraz rozrywkowych. We Wrocławiu jest rzeczywiście, co robić!

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
Wrocław
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Stolicą Dolnego Śląska jest rewelacyjnie zlokalizowany nad rzeką Odrą Wrocław. Wielkie grupy turystów przyjeżdżają co roku na wrocławski Rynek, by pospacerować w słońcu i zrelaksować się w okolicznych restauracjach oraz pubach.

Wyjątkowe atrakcje na imprezy firmowe które bywają na wyciągnięcie ręki.

  • Posted on: 24 July 2021
  • By: addmean
gra w piłkarzyki
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Pracujemy po kilka godzin dziennie, w tygodniu wychodzi ich aż parędziesiąt nie mówiąc o miesiącu. W miesiącu przeznaczamy koło dwieście godzin w pracy. Jak wiemy na dłuższą metę jest to nudzące oraz staramy się co pewien czas zrobić sobie jakąś przerwę. Gdy pracujemy w jakiejś firmie po kilku miesiącach widywania się z tymi samymi ludźmi stajemy się z nimi zżyci. Co za tym idzie, częste spotkania po pracy jak i umawianie się na jakiś wypad poza miasto.

Do stolicy Dolnego Śląska korzystnie pojechać, żeby pozwiedzać, ale jednocześnie, aby zrobić najlepsze zakupy. Które sklepy odwiedzić?

  • Posted on: 13 May 2021
  • By: addmean
sklepy
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Lubisz robić zakupy? Dodatkowo, nie umiesz bez tego żyć? Bez problemu, odnajdziesz wiele miejscówek, gdzie możesz to robić do woli. Takim miejscem jest faktycznie Wrocław, czyli stolica Dolnego Śląska. Znajdziesz tam dużą liczbę interesujących sklepów i opuścisz to miasto z pełnymi siatkami.

Co warto zwiedzić w Warszawie, co jest szczególnie warte uwagi? Zobacz nasze propozycje i nie przegap najbardziej istotnego

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Warszawa
Source: flickr.com
Jako stolica Polski Warszawa na pewno zasługuje na uwagę turystów. Wiele wycieczek, które zaglądają do Warszawy, skupiają się na tych zabytkach, jakie już dawno zostały symbolami miasta. To niezwykłe pomniki historii, obok których nie można przejść obojętnie. Jakimi miejscami jest w stanie oczarować stolica? Co ważne należy uwzględnić w programie swej wycieczki do tego miasta? Przed Państwem mały poradnik dla tych, którym marzy się wizyta w stolicy.

Dolny Śląsk- doskonałe miejsce na urlop z rodziną bądź odpoczynek w uzdrowisku

  • Posted on: 3 March 2021
  • By: addmean
Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Kiedy planujemy wakacje w kraju, idealnym miejscem na takie wyprawy będzie obszar Dolnego Śląska. Ten rejon kraju pełen jest interesujących zabytków jak również wspaniałych widoków, które na pewno oczarują każdego turystę. Idealnym miejscem na przystanek w trakcie podróży po Dolnym Śląsku będzie miasto Wrocław. Miasto rok rocznie przyciąga mnóstwo turystów i zachwyca swoim urokiem rodaków a także turystów z zagranicy.

Pages