Aplikacja

Kim jest rzecznik patentowy i kto zdoła pracować w tym zawodzie?

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
spotkanie
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Rzecznik patentowy jest to osoba, która proponuje fachową pomoc techniczną i prawną rozlicznym podmiotom gospodarczym czy osobom fizycznym w kwestiach połączonych z własnością przemysłową. Jest to zawód wolny oraz przylega do zawodów zaufania publicznego.

Wypełnianie podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową

  • Posted on: 10 June 2019
  • By: addmean
obliczanie podatku w sposób tradycyjny
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Czy myśleliście już na tym by rozliczyć PIT 2013 online? Każdy, kto jeszcze nigdy w życiu nie próbował takiej formy uzupełniania i składania deklaracji podatkowej musi zobaczyć, jakie to łatwe i jak pełno czasu można dzięki temu zaoszczędzić. Nasz program został zrobiony dla wszystkich tych, którzy doceniają sobie komfort i nie nienawidzą stać w długich kolejkach w Urzędzie Skarbowym lub na poczcie. W dobie Internetu warto usprawniać sobie życie i korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą technika.

Jakiego rodzaju funkcjonalności musi posiadać dobry software do rozliczania rozliczeń podatkowych?

  • Posted on: 2 April 2019
  • By: addmean
Rozliczanie PIT-u online
Author: Eleleleven
Source: http://www.flickr.com
Czas na rozliczanie PIT-ów to nieukrywana bolączka dla wielu ludzi. Aktualnie z pomocną ręką przychodzą programy do rozliczania PIT-ów, które ułatwiają przedsięwzięcie i pozwalają przyoszczędzić nie wyłącznie czasu, ale także zdenerwowania. Jeśli nie chcemy poświęcać mnóstwo czasu na wypełnianie formularza podatkowego warto wykorzystać adekwatny programu do rozliczania. Które cechy musi mieć taki aplikacja?

Atrakcyjne rady odnośnie PIT za 2013 rok.

  • Posted on: 12 December 2018
  • By: addmean
Rozliczenie podatku PIT
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Na wstępie roku dwa tysiące czternastego każdy podatnik został zobligowany do złożenia oświadczenia podatkowego za rok poprzedni. Chcemy przypomnieć, że rozliczenie PIT za 2013 może być dla Państwa niesłychanie proste i prędkie jeżeli będzie to zrobione przez internet.