angielski

Fiszki do do nauki języka obcego to pewna technika zbadana, która zdała egzamin także dla opornych

  • Posted on: 6 November 2020
  • By: addmean
fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Jak znasz język angielski możesz zdecydowanie wyruszać na wakacje poza granicę własnego państwa. Język angielski jest naczelnym językiem międzynarodowym.

Jest też zasadniczym językiem obcym, który kształcą się nasze dzieci w szkołach. Coraz to więcej osób zaczyna się nim gładko posługiwać w mowie i w piśmie.

Język polski - informacja ogólna

  • Posted on: 1 November 2020
  • By: addmean
kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski to język indoeuropejski jak też należy do słowiańskiej grupy językowej. Możemy dokonać dalszego rozróżnienia, dzieląc języki słowiańskie na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (rosyjski a także białoruski) jak też zachodniosłowiańskie (polski, słowacki).


Słowacy oraz Polacy rozumieją się bez żadnych kłopotów, z kolei Polacy oraz Czesi rozumieją się dopiero po wypiciu paru piwek.

Intensywne warsztaty języków obcych mają niezmiernie duże grono odbiorców

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
angielski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdolności językoznawcze są nadzwyczaj cenione przede wszystkim przez pracodawców. Wielu ludzi z tego właśnie powodu stawia na rozpoczęcie lekcji języka obcego, bowiem szalenie wpływa to na szanse wyszukania dobrej pracy. Wiele korporacji współdziała z zagranicznymi klientami, dlatego chcąc trudnić się taką relacją konieczne jest opanowanie na poziomie zaawansowanym najpopularniejszego języka, jakim jest angielski.

Nauka języków we Wrocławiu

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Indywidualny kurs języków obcych
Author: Moose
Source: http://www.moose.pl
Szkoły językowe proponują dzisiaj niezwykle szeroki zakres możliwości, który wiąże się w szczególności z wielością oraz zróżnicowaniem poziomów. Chętni do nauki języka stawiają głównie na polecane na rynku placówki, takie jak szkoła języków obcych ze znakomitymi lektorami. Systematyczna nauka na własną rękę z mentorem, który zgrywa się z uczniem znakomicie, dać może doskonałe efekty już w niedługim czasie. Praca nad sobą i swymi możliwościami jest gwarancją sukcesu każdego. Język angielski jest dziś wymagany właściwie w każdym miejscu.