angielski

Fiszki do do nauki języka obcego to pewna technika zbadana, która zdała egzamin także dla opornych

  • Posted on: 8 January 2021
  • By: addmean
fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Gdy znasz język angielski możesz bez skrępowania wyruszać na wakacje poza granicę naszego kraju. Język angielski jest zasadniczym językiem międzynarodowym.

Jest nawet naczelnym językiem obcym, jaki nauczają się nasze dzieci w szkołach. Coraz więcej ludzi zaczyna się nim gładko posługiwać w wymowie i w piśmie.

Język polski - informacja ogólna

  • Posted on: 1 November 2020
  • By: addmean
kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski to język indoeuropejski jak też należy do słowiańskiej grupy językowej. Możemy dokonać dalszego rozróżnienia, dzieląc języki słowiańskie na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (rosyjski a także białoruski) jak też zachodniosłowiańskie (polski, słowacki).


Słowacy oraz Polacy rozumieją się bez żadnych kłopotów, z kolei Polacy oraz Czesi rozumieją się dopiero po wypiciu paru piwek.

Intensywne warsztaty języków obcych mają niezmiernie duże grono odbiorców

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
angielski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdolności językoznawcze są nadzwyczaj cenione przede wszystkim przez pracodawców. Wielu ludzi z tego właśnie powodu stawia na rozpoczęcie lekcji języka obcego, bowiem szalenie wpływa to na szanse wyszukania dobrej pracy. Wiele korporacji współdziała z zagranicznymi klientami, dlatego chcąc trudnić się taką relacją konieczne jest opanowanie na poziomie zaawansowanym najpopularniejszego języka, jakim jest angielski.

Nauka języków we Wrocławiu

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Indywidualny kurs języków obcych
Author: Moose
Source: http://www.moose.pl
Szkoły językowe proponują dzisiaj niezwykle szeroki zakres możliwości, który wiąże się w szczególności z wielością oraz zróżnicowaniem poziomów. Chętni do nauki języka stawiają głównie na polecane na rynku placówki, takie jak szkoła języków obcych ze znakomitymi lektorami. Systematyczna nauka na własną rękę z mentorem, który zgrywa się z uczniem znakomicie, dać może doskonałe efekty już w niedługim czasie. Praca nad sobą i swymi możliwościami jest gwarancją sukcesu każdego. Język angielski jest dziś wymagany właściwie w każdym miejscu.