angielski

Fiszki do do nauki języka obcego to pewna technika zbadana, która zdała egzamin także dla opornych

  • Posted on: 15 May 2020
  • By: addmean
fiszki do nauki
Author: Les Petits Débrouillards
Source: http://www.flickr.com
Jak umiesz język angielski możesz bez skrępowania wyjeżdżać na wakacje poza granicę własnego państwa. Język angielski jest głównym językiem międzynarodowym.

Jest też zasadniczym językiem obcym, który uczą się nasze dzieci w szkołach. Coraz więcej ludzi zaczyna się nim płynnie posługiwać w wymowie i w piśmie.

Język polski - informacja ogólna

  • Posted on: 8 February 2019
  • By: addmean
kursy polskiego warszawa
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Polski jest językiem indoeuropejskim i przynależy do słowiańskiej grupy językowej. Można dokonać dalszego rozróżnienia, wydzielając języki słowiańskie na południowosłowiańskie (bałkańskie języki), wschodniosłowiańskie (rosyjski a także białoruski) a także zachodniosłowiańskie (polski, czeski).


Polacy oraz Słowacy rozumieją się bez większych komplikacji, z kolei Polacy oraz Czesi rozumieją się dopiero po wychyleniu kilku piwek.

Intensywne warsztaty języków obcych mają niezmiernie duże grono odbiorców

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
angielski
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zdolności językoznawcze są nadzwyczaj cenione przede wszystkim przez pracodawców. Wielu ludzi z tego właśnie powodu stawia na rozpoczęcie lekcji języka obcego, bowiem szalenie wpływa to na szanse wyszukania dobrej pracy. Wiele korporacji współdziała z zagranicznymi klientami, dlatego chcąc trudnić się taką relacją konieczne jest opanowanie na poziomie zaawansowanym najpopularniejszego języka, jakim jest angielski.

Nauka języków we Wrocławiu

  • Posted on: 30 December 2014
  • By: addmean
Indywidualny kurs języków obcych
Author: Moose
Source: http://www.moose.pl
Szkoły językowe proponują dzisiaj niezwykle szeroki zakres możliwości, który wiąże się w szczególności z wielością oraz zróżnicowaniem poziomów. Chętni do nauki języka stawiają głównie na polecane na rynku placówki, takie jak szkoła języków obcych ze znakomitymi lektorami. Systematyczna nauka na własną rękę z mentorem, który zgrywa się z uczniem znakomicie, dać może doskonałe efekty już w niedługim czasie. Praca nad sobą i swymi możliwościami jest gwarancją sukcesu każdego. Język angielski jest dziś wymagany właściwie w każdym miejscu.