Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Swoja książka: jak ją wydać, nie tracąc majątku?

  • Posted on: 17 August 2021
  • By: addmean
Od pomysłu na napisanie książki wiedzie długa i szeroka droga do momentu, w którym może być ona wydana. By odniosła ona sukces, musi być nie tylko odpowiednio napisana, ale też dobrze wydrukowana.
Wydanie osobistej książki jest dzisiaj możliwe bez pośrednictwa specjalistycznej firmy. Sporo wydawnictw niechętnie decyduje się na to, by wydać książki młodych, mało znanych autorów.

Przeczytaj więcej szczegółów, a zobaczysz inne wiadomości, które z pewnością także Cię zaintrygują. Nie czekaj zatem i użyj linku skup monet warszawa!

Musi ona być rzeczywiście wspaniała, aby wydawnictwo zechciało inwestować jakąś kwotę pieniędzy najpierw w jej wydrukowanie, a następnie w jej dystrybucję - . Teraz można wydrukować książkę pomijając pośrednictwo wydawnictwa. Działające na rynku drukarnie cyfrowe są w stanie zaoferować tani druk książek nawet początkującym autorom. Tani druk książek będzie pozwalał na wydanie książki w dowolnej ilości egzemplarzy. Oczywiście za jej druk będziemy musieli zapłacić sami. To także na nas, jako autorachbędzie spadał cały proces powiązany z jej sprzedażą. Ale napisanej i samodzielnie wykończonej książki wcale nie musimy sprzedawać, możemy jej egzemplarze podarować w kręgu znajomych, czy rodziny.
wydrukuj książkę bardzo tanio
Author: Matthew
Source: http://www.flickr.com
Wydana własnym nakładem książka może otrzymać w drukarni numer ISBN. Z takim numerem ma ona szansę trafić do oficjalnego obiegu wydawniczego. Cena drukowania zależna będzie mimo wszystko od ilości egzemplarzy. Ich będzie ich mniej, tym za drukowanie własnej książki jej autor będzie musiał więcej zapłacić. Dla drukarni nie ma znaczenia, czy chcemy drukować powieść, czy tomik poezji. Na wyjątkowe życzenia klientów jej pracownicy zajmą się nawet zaprojektowaniem okładki. W ramach zwykłej usługi możemy liczyć na projekt graficzny oraz topograficzny oraz na rewelacyjnie przeprowadzoną korektę. Nakład może być dowolny w zależności od oczekiwań, autorowi pozostaje jedynie dobranie typu druk (zobacz więcej treści na ten temat)u. Do wyboru mamy druk offsetowy bądź cyfrowy. Oba odznaczają się nieco innymi parametrami.


Ukazanie swojej książki to dla wielu osób to duże marzenie. Warto pamiętać, że może one naprawdę się spełnić. Wystarczy jedynie postawić na niezwykletani druk książek, który dzisiaj jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Znalezienie drukarki oferującej tani druk naprawdę nie jest trudne. Pod warunkiem, że naprawdę chcemy.