Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Jesteś powieściopisarzem? Sprawdź jakim sposobem wydać napisaną przez ciebie książkę

  • Posted on: 21 June 2019
  • By: addmean
Obecnie coraz więcej ludzi pragnie osiągnąć sukces. Młodzi ludzie pragną zarabiać należyte pieniądze, aby mogli kupić sobie mieszkanko, samochód i pojechać na urlop. Na nieszczęście zarobki w Polsce są małe i przeważnie nie starczają na spełnienie kluczowych potrzeb każdego z nas. W związku z tym gro osób myśli o tym jak da się zarobić ponadprogramowe pieniądze.

wydanie własnej książki
Author: ideowl
Source: http://www.flickr.com
Oczywistym jest, że różnorodnych opcji jest de facto dużo, jednak musimy postawić na coś co sprawia nam prawdziwą frajdę. Jeżeli od lat piszesz wiersze, nowele czy powieści to najwyższa pora, by pomyśleć co można z tym zrobić. Ówcześnie wydanie własnej książki (purana) nie jest tak kłopotliwe jak kiedyś. Jeżeli masz przygotowane wszystko do druku to już teraz musisz rozpocząć szukać wydawcy. Mnóstwo ludzi wpisuje w wyszukiwarkę gdzie wydać książkę i znajduje na przykład: ; bo szukają miejsca do kogo najpierw się zgłosić. Dobrym rozwiązaniem byłby, gdyby naszą książką zaciekawiło się gigantycznie wydawnictwo. Jest to najatrakcyjniejsze rozwiązanie, gdyż zajmą się oni także reklamą i promocją danej książki. Jeśli okaże się, iż nie będą oni zaciekawieni to wtenczas musisz szukać pomocy w małych przedsiębiorstwach. Na pewno również nam pomogą, jednakże nie przeznaczą tak dużych pieniędzy na promocję. Oczywistym jest, iż możemy również samodzielnie zabrać się za wydanie własnej książki, jednak musimy zdać sobie sprawę z tego, że będzie to najbardziej żmudne i kosztowne. Niezmiernie trudno jest się wybić na rynku, gdyż intrygujących propozycji w księgarniach jest naprawdę dużo. Nie powinniśmy się demotywować, ponieważ każdy jest w stanie odnieść sukces.tworzenie własnej książki
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Niezwykle modny stał się self-publishing, to znaczy publikowanie nakładem prywatnym. Aktualnie jest to dużo banalniejsze aniżeli dawniej, albowiem nie musimy wydawać stereotypowej książki. Sporo ludzi ma czytnik książek, w związku z tym e-booki są idealnym rozwiązaniem. Już teraz rozważ tą propozycję, albowiem jesteś w stanie spełnić swoje pragnienia i zarazem sporo zarobić. W pierwszej kolejności zapytaj o wydanie własnej książki w różnorodnych wydawnictwach, a jeżeli nie przyniesie to zaplanowanego efektu to postaw na self-publishing.