Trochę literatury

Współczesne sposoby na na zapoznawanie się z literaturą czyli jakie zalety i wady będą miały książki w postaci elektronicznej.

  • Posted on: 23 September 2021
  • By: addmean
Słuchawki w torebce
Author: Altec Lansing
Source: Altec Lansing
W czasach gdy sprzedaż tradycyjnych książek coraz bardziej spada, to elektroniczne ich wersje zyskują coraz większą popularność. Bierze się to z wielu rzeczy.

Gry starożytność cieszą się sporym powodzeniem

  • Posted on: 21 September 2021
  • By: addmean
11 legends
Author: mobilyazilar
Source: http://www.flickr.com
Jeśli uwielbiamy przeróżnego rodzaju gry komputerowe, to bez wątpienia powinniśmy spojrzeć, co jest nam tu proponowane. Im więcej graczy będzie grywało w daną grę, tym większa będzie szansa, że nam także się będzie podobać.


Czy mieliśmy już gry starożytność?


Powinno się myśleć który typ gier najbardziej nam pasuje, tak abyśmy otrzymali świadomość, że wybierzemy te najlepsze dla siebie.

Nagranie płyty to przepustka do świata koncertów

  • Posted on: 12 September 2021
  • By: addmean
Płyta z muzyką
Author: Mrs. Gemstone
Source: http://www.flickr.com
Początkującym zespołom trudno jest wybić się

Jeżeli spoglądamy na jakąkolwiek branżę muzyczną, można mieć wrażenie, że jest już ona zamknięta i nie ma tam przestrzeni dla nikogo nowego, gdyż przeważnie przewijają nam się przed oczami te same zespoły. Prawda jest taka, że nowe zespoły muszą mieć ogromną moc wybicia się, muszą nagrać demo tak dobre, żeby chociaż jedno studio nagrań zechciało wydać ich płytę i popierać w dążeniu do uzyskania sukcesu.

Krótki przegląd typów kawałków muzycznych

  • Posted on: 10 September 2021
  • By: addmean
na koncercie muzycznym
Author: Chris Musil
Source: http://www.flickr.com
Sztuka, jakiej tworzywem jest brzmienie towarzyszy ludziom w różnych odmianach od stuleci. Nie jest prosto jednoznacznie określić choć w przybliżeniu datę pojawienia się muzyki. Wiadomo jednakże, że już jednostajny śpiew ludzi jaskiniowych były pierwszą próbą jej stworzenia. Neandertalczyk na pewno śpiewał aby przydać sobie otuchy i poprawić nastrój. W erze Antyku zaszedł rozwój muzyki. Powstały przede wszystkim liczne instrumenty dęte drewniane (np. fujarki) oraz strunowe (np. harfa, lira). Nie brak było również oryginalnych instrumentów jak chociażby muszli.

Pages