Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Na co należy kierować uwagę zakupując mieszkanie od dewelopera?

  • Posted on: 23 June 2020
  • By: addmean
Bardzo wielu kupujących mieszkanko woli te nowe. Tej skłonności sprzyja również program Mieszkanie dla Młodych, który pozwala uzyskać dopłatę tylko do mieszkania z pierwotnego rynku. Przed transakcją warto jednak wykonać dogłębną analizę. Jak wykazuje doświadczenie podążanie za promocjami nie zawsze zapewnia udany sprawunek. Na co należy kierować uwagę, aby nie dać się naciągnąć? Decydując się na zakup mieszkanka na rynku pierwotnym często dajemy się skusić przyciągającym cenom, pięknym wizualizacjom oraz obietnicom deweloperów. Warto jednak zachować zdrowy rozsądek i skrupulatnie skontrolować inwestycję, zanim złożymy sygnaturę na umowie przedwstępnej.

nieruchomość
Author: Irish Home
Source: http://www.flickr.com
Najlepiej rozpocząć od zaznajomienia się z wcześniejszymi dokonaniami dewelopera oraz ustalenia, czy każde zostały skończone we właściwym czasie. O ile inwestycje znajdują się w obrębie naszego miasta, warto je również zobaczyć. Znaczna liczba pustych lokali czy niedbale wykończony obszar naokoło budowli to znaki, że inwestor może mieć też problem z realizacją naszej nieruchomości. Nie mniej istotne jest zapoznanie się z wpisami do księgi wieczystej a także planami zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji. Może się bowiem okazać, że śliczny widok zza okien za parę lat przesłoni biurowiec bądź hipermarket, natomiast w odległości 50 metrów zaplanowano ruchliwą ulicę. Więcej na .

Wejdź na naszą stronę. Masz szansę przeczytać na niej nowe ciekawe opisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło (http://nieruchomosci.dominplus.pl/posrednictwo-nieruchomosci) informacji na ten temat.

Porównując kilka ofert warto także szczegółowo przeanalizować sugerowane ceny oraz bonusy. Należy pamiętać, iż na tym rynku istnieje silna rywalizacja, w szczególności kiedy w otoczeniu zlokalizowanych jest kilka budynków pobudowanych przez różnych deweloperów. Zdarzają się zatem oferty promocyjne, które nęcą klientów tańszymi czy nawet gratisowymi miejscami garażowymi lub komórkami lokatorskimi. Na pierwszy rzut oka przedstawiają się one niezmiernie atrakcyjnie. W rzeczywistości jednakże trzeba bardzo dokładnie zbadać podobne oferty. W szczególności tyczy się to sytuacji jeżeli deweloper wymaga czegoś w zamian, przykładowo skorzystania ze wskazanej oferty kredytowej. Może się okazać, że w ostatecznym rozrachunku przez tą promocję mieszkanie będzie nas kosztowało więcej. Zobacz też .

nieruchomość na sprzedaż
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Od czego zacząć poszukiwania nowego mieszkania? Na początek dobrze jest wpisać w wyszukiwarkę frazy:
Wilanów mieszkania, nowe mieszkania w Wilanowie ewentualnie deweloperzy Wilanów. Więcej na .