Warto wiedzieć o prawie

Oddaj towar bez podania powodu - jak przebiega ta procedura

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
pudełko
Author: Adam Dachis
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ciągle robimy jakieś zakupy. A to kolejną bluzkę, nowe sztućce do pokoju kuchennego czy lepsze biurko do pokoju dziecka. Stale coś trzeba kupić i my to właśnie robimy. Robimy zakupy, bo czegoś potrzebujemy, lub, dlatego, że po prostu nie wiemy, co robić. Często sporo zakupów jest robionych spontanicznie. I o ile kupowaliśmy bez zastanawiania się kolejną puszkę ananasów to w porządku, ale jeżeli jest to jeszcze jedna bluzka w odcieniu niebieskim, to raczej nie jest to świetny pomysł.

Jak sprawić sobie efektywną windykację wierzytelności?

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
Dłużnicy
Author: Ekkehard Streit
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, ze własność prywatna stanowi dzisiaj jeden z najistotniejszych detalów, który jest chroniony ustawowo. Każdy z nas pracuje na własny dochód w pocie czoła, w następstwie tego też poszanowanie składników naszego dorobku wydaje się być rzeczą niebywale naturalną. Niemniej tymczasem jest ona narażona na licznego rodzaju próby, szczególnie jeżeli zdecydujemy podzielić się z drugą osobą własną żmudnie zapracowaną gotówką. Doświadczenie widocznie ukazuje, że niestety często nasi trasaci nie chcą pojednawczo oddać wszelkiej pożyczonej gotówki. W tych chwilach po wielokroć czujemy się niezmiernie bezradni.

Każdy fachowiec winien ukończyć szkolenie z prawa autorskiego, żeby znać swoje prawa oraz obowiązki względem innych kreatorów

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
książka
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Każda zaczynająca działalność spółka musi wpierw zadbać o wybór wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Oczywiście relewantne jest również to, by współpracować z ludźmi młodymi, pełnymi entuzjazmu i predyspozycji.

Pages