Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Najlepsza apteka internetowa w Stolicy.

  • Posted on: 17 December 2019
  • By: addmean
Nowo otwarta APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE, daje możliwość zakupu - leków w dowolnym miejscu i czasie. Nasza platforma internetowa pozwala na dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów leczniczych i kosmetyków, uznanych producentów w najniższych cenach. Zakupy online pozwalają komfortowo i szybko zamawiać towary, bez wychodzenia z domu. W aptece internetowej dostępne są wyłącznie suplementy diety oraz produkty lecznicze dostępne bez recepty. W razie wątpliwości, nasi farmaceuci służą pomocą przy wyborze i wskazują prawidłowe stosowanie towarów dostępnych w naszej ofercie.

sprawdź ofertę apteki OTC
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
APTEKA INTERNETOWA W WARSZAWIE zajmuje się sprzedażą wysyłkową za pośrednictwem Internetu. Oferuje rozległy wybór leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy przyjazną, dyskretną atmosferę, oraz wysoko wykwalifikowany personel, zawsze gotowy do udzielenia rad. APTEKA INTERNETOWA otwarta jest w dni robocze od 8 do 16 - kliknij tutaj.

Produkty zamawiać można w każdy dzień - 24 godziny na dobę, z tym, że zamówienia złożone w weekendy lub święta oraz po godzinach pracy apteki, będą realizowane w następujące po nich dni robocze. Do każdego zakupu dołącza się paragon, zawierający ceny poszczególnych produktów oraz koszt wysyłki. Na życzenie odbiorcy wystawiamy też fakturę VAT. Opcję tę należy wybrać przy wypełnianiu formularza i podać niezbędne dane.Okres realizacji zamówienia to około 1-5 dni roboczych, od momentu zaakceptowania zamówienia (płatne przy odbiorze) tudzież zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W szczególnych sytuacjach okres realizacji zamówienia może się wydłużyć ze względu na konieczność sprowadzenia zamówionego leku do naszego magazynu, o czym informujemy drogą mailową.
Zamówienia składane po godzinach pracy apteki internetowej są realizowane na kolejny dzień roboczy. Czas dostarczenia przesyłki to od 1 do 3 dni roboczych. Średni czas całkowitej realizacji zamówienia to ok. trzech dni.

Nasza APTEKA INTERNETOWA zapewnia - obsługę na najwyższym poziomie, największy na rynku wybór produktów, atrakcyjne programy rabatowe oraz liczne promocje. Oprócz tego gwarantujemy bezpieczeństwo i krótki czas doręczenia przesyłek. W naszej aptece internetowej pacjent może być pewien, że dostanie to co zamówił. Leki posiadają aktualną datę ważności oraz posiadają wszystkie wymagane atesty oraz opakowane są w oryginalne opakowania.