Ciekawostki naukowe

Meble do laboratorium – niezbędne wyposażenie

  • Posted on: 7 August 2019
  • By: addmean
Laboratorium
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria to nietypowe miejsca, w których występują specjalne właściwości środowiskowe. Chociaż poszczególne grupy ośrodków badawczych różnią się od siebie charakterem wykonywanej pracy, jedna rzecz pozostaje identyczna: żeby praca w laboratorium była wykonywana sprawnie oraz bezpiecznie, muszą być stworzone sprzyjające warunki.Z tego powodu urządzenie laboratorium to bardzo ważne zagadnienie, do którego musimy podejść rozsądnie i odpowiedzialnie.

Uczelnie we Wrocławiu oferują mnóstwo rodzajów studiów, praktycznie każda osoba odnajdzie dziedzinę dopasowaną do własnych wymagań.

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
Studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Poszukujesz studiów dla siebie? Nie jesteś pewny co chcesz studiować? To nie kłopot, gdyż różnorodne kierunki studiów we Wrocławiu, to tak niezmiernie ogromna baza, że każdy wyszuka to w czym będzie czuł się dobrze. Uczelnie Wrocław oferują aktualnie nawet bardzo różne kierunki, zarówno ścisłe, jak i humanistyczne.

dokształcanie dla pedagogów

  • Posted on: 10 May 2019
  • By: addmean
Szkolenie dla nauczycieli
Author: Nadja Schnetzler
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna oświata nakierowana jest na rozwój ucznia o najwyższej jakości, to jedna z najistotniejszych wartości społecznych i jednostkowych, staje się przesłanką postępu społecznego i kultury. Nauczyciel, aby rozwijać kunszt nauczycielski powinien się uczyć przez cały czas aktywności zawodowej. Cechą odróżniającą zawód pedagoga jest zadanie nauczania i wychowania.

Szkoła wyższa we Wrocławiu to odpowiedni wybór

  • Posted on: 2 May 2019
  • By: addmean
Studia
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to jedno z głównych polskich miast. Przyciąga nie tylko świetnie rozwiniętym ośrodkiem akademickim, lecz również szeregiem zróżnicowanych atrakcji i perspektyw. Wybranie uczelni to dla każdego maturzysty jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu.

Języki drogą do wymarzonej posady

  • Posted on: 26 April 2019
  • By: addmean
System Porotherm DRYFIX
Author: Wienerberger.
Source: Wienerberger.
W dzisiejszym świecie, gdzie sporo instytucji ma swe zagraniczne filie, znajomość obcych języków bywa nieodzowna, jeżeli pragniemy uzyskać dobrą posadę. Z tego powodu dobrze jest zainwestować w naukę języków obcych.


Jeżeli pragniemy nauczyć się nowego języka oraz podnieść tym samym swoje kompetencje zawodowe, możemy sięgnąć do porad odnoszących się do faktu, które języki są aktualnie] doceniane na rynku zatrudnienia.

Pages