Ciekawostki naukowe

Kto chce zostać w przyszłości dobrym spawaczem, ten powinien już w czasie nauki nastawić się na wytężoną pracę

  • Posted on: 22 October 2019
  • By: addmean
spawanie
Author: Oscar Gil Fernández
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wierzyć analizom, to jednymi z bardziej rozchwytywanych robotników bywają spawacze. Odpowiedzialnością za taki właśnie stan rzeczy trzeba byłoby w jakimś stopniu obarczyć współczesny system edukacji, choć nie bez znaczenia są również duże wymagania opiekunów prawnych oraz samych uczniów. Nie zapominajmy, że nie każdy musi być magistrem, gdyż w naszym kraju takich osób są już tabuny.

Meble do laboratorium – niezbędne wyposażenie

  • Posted on: 22 October 2019
  • By: addmean
Laboratorium
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com
Laboratoria to nietypowe miejsca, w których występują nietypowe warunki fizykochemiczne. Chociaż poszczególne placówki badawcze różnią się od siebie charakterem wykonywanej pracy, jedna rzecz pozostaje bez zmian: aby praca w laboratorium była wykonywana sprawnie i bezpiecznie, muszą zostać stworzone sprzyjające warunki pracy.Z tego powodu umeblowanie laboratorium to wyjątkowo istotne zagadnienie, do którego należy podejść racjonalnie i rzetelnie.

Uczelnie we Wrocławiu oferują mnóstwo rodzajów studiów, praktycznie każda osoba odnajdzie dziedzinę dopasowaną do własnych wymagań.

  • Posted on: 17 May 2019
  • By: addmean
Studia
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Poszukujesz studiów dla siebie? Nie jesteś pewny co chcesz studiować? To nie kłopot, gdyż różnorodne kierunki studiów we Wrocławiu, to tak niezmiernie ogromna baza, że każdy wyszuka to w czym będzie czuł się dobrze. Uczelnie Wrocław oferują aktualnie nawet bardzo różne kierunki, zarówno ścisłe, jak i humanistyczne.

dokształcanie dla pedagogów

  • Posted on: 10 May 2019
  • By: addmean
Szkolenie dla nauczycieli
Author: Nadja Schnetzler
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna oświata nakierowana jest na rozwój ucznia o najwyższej jakości, to jedna z najistotniejszych wartości społecznych i jednostkowych, staje się przesłanką postępu społecznego i kultury. Nauczyciel, aby rozwijać kunszt nauczycielski powinien się uczyć przez cały czas aktywności zawodowej. Cechą odróżniającą zawód pedagoga jest zadanie nauczania i wychowania.

Pages