Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Naturalne kosmetyki - bez konserwantów

  • Posted on: 9 October 2019
  • By: addmean
Czy miałaś choć raz problemy powiązane z trądzikiem? oczywiście że miałaś, i założymy się, że nie wspomnisz tego jako pozytywne przeżycie. Ale co jeżeli młodzieńczy trądzik nawraca po trzydziestym roku życia? Mamy dla ciebie parę wskazówek jak mogłabyś zapobiec temu.


Zadziwi cię, że najpewniej przyczyną powrotu trądziku na skórze są obecnie używane przez ciebie kosmetyki do twarzy.
odżywka
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Żeby być pewną, iż tak faktycznie jest zapisz się na spotkanie z alergologiem, gdyż trądzik jaki to zwykła alergiczną. By stwierdzić, iż rzeczywiście może to być reakcja alergiczna, powinny występować pewne objawy: zaczerwienienie odcień skóry twarzy, wrażliwa na dotyk skóra, uczucie pieczenia po nakładaniu kosmetyków na skórę twarzy. Jak widać oznaki są dość typowe i łatwe do rozpoznania. Co my chcemy tobie zaproponować? Przebadanie na jaki składnik i jakiego kosmetyku jesteś uczulona jest drogie i co więcej zajmuje nawet kilka tygodni, toteż my proponujemy ci inną metodę. naturalne kosmetyki do makijażu (dalej) nie są kompletnie czymś nowatorskim, ponieważ pierwsze kosmetyki właśnie robione były z samych składników pochodzenia naturalnego. Ty przypuszczalnie jesteś uczulona na tworzony chemicznie składnik kosmetyku. Najczęstszą przyczyną jest konserwant, używany nie dla piękna twojej twarzy, lecz w tym celu, by przedłużyć trwałość kosmetyku. W kosmetykach naturalnych nie ma konserwantów, dlatego lepiej kupować je w sklepach farmaceutycznych albo sklepach zielarskich, gdzie są robione na miejscu, co gwarantuje ci ich świeżość. Takowe rozwiązanie jest jednak dosyć drogie. Kosmetyki naturalne bez konserwantów można również nabyć w drogeriach typu Rossman. Znajdziesz je na półkach z naturalnymi kosmetykami.
Takie kosmetyki zachowują świeżość przez kilka tygodni, dlatego nie dziw się, że są sprzedawane w wiele mniejszych pojemnikach.


Nawrót nastoletniego trądziku być może jest rezultatem wrażliwości twej skóry na konserwanty, lub inne składniki wytwarzane sztucznie. Nie testuj swojej skóry i zdrowia u alergologa, ale zmień stare kosmetyki na kosmetyki bio - sprawdź tu.