Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/fellowshipinhislove.com/includes/menu.inc).

Sporo odcieni różowego koloru – czyli dobieramy buty i dodatki do stylizacji dla kobiet niezależnie od wieku

  • Posted on: 26 October 2020
  • By: addmean
Niegdyś różowy kojarzył się z małymi dziewczynkami albo charakterystycznym odcieniem dla laleczki Barbie. Obecnie w tym kolorze możemy zakupić sporo ubrań, butów albo dodatków. Sporo kobiecych portali przekonuje, że kolor różowy można nosić w każdym wieku, tylko trzeba go właściwie zestawić. Jak to zrobić?
różowe baleriny
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal spotkamy się z takim poglądem, że kolor różowy mogą zakładać tylko małe dziewczynki. Jednak sporo odzieży sportowej też jest w tym kolorze i nastolatki oraz młode kobiety wyglądają w nich bardzo dobrze! Ubrania sportowe rządzą się własnymi prawami i radosne barwy łączone z innymi mocnymi kolorami czy szarością są mile widziane. Różowa torba sportowa także będzie wyglądać świetnie. (przeczytaj tutaj - Buty na każdą porę roku) Pani w różowym żakiecie albo różowej eleganckiej koszuli, w klasycznych cygaretkach i szpilkach będzie wyglądać na pewną siebie, dlatego jeśli tylko nie dotyczą jej ścisłe zasady ubioru – ze swobodą może założyć taki strój do pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Osobom dojrzałym do pastelowego stroju poleca się założyć na przykład różowe baleriny. Ożywimy nasz strój i pokażemy, że jesteśmy na bieżąco z modą. Można kombinować z odcieniem i wybrać coś w zgaszonym różu, polecanym osobom dojrzałym czy w odcieniu fuksji, który zda egzamin dla osób w dowolnym wieku. Do tego torebka i komin i jesteśmy ubrane modnie i z pomysłem.

Bez zwłoki zobacz artykuł w serwisie (http://www.c-l.pl/narzedzia/) opisującym podobne wiadomości. Są tak samo emocjonujące, gdyż dotyczą tego samego tematu.

Różowe baleriny czy wysokie obcasy mogą być też doskonałym uzupełnieniem stroju na wesele lub inną imprezę rodzinną, na jakiej musimy wyglądać świetnie. Nowa propozycja: polecane różowe baleriny.


Jednak jeżeli mamy skłonność do czerwienienia się, nie poleca się tego koloru blisko twarzy, ale jako odcień akcesoriów, zwłaszcza butów albo torebki, będzie idealny.